Späť na Aktuálne pre vás

Nová tanečná škola na starej adrese – House of Dance by Tomáš Surovec.

10.08.2022
House of dance

Nová tanečná škola na starej adrese. House of dance je domov tanca a pohybu.

Tanečná škola House of dance očami jej zakladateľa. V článku Tomáš Surovec približuje, aká bude nová tanečná škola, na čo sa môžete tešiť a v čom bude iná ako Akadémia tanca, v ktorej posledných 10 rokov viedol tanečný šport, lektorský tím, zamestnancov backoffice a oblasť stratégie a marketingu.

Tomáš Surovec

Denne pracujeme na tom, aby sme pre vás vytvorili priestor, kde radi trávime čas, zabávame sa, napredujeme a plníte si svoje nielen tanečné sny.“

Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance

Nová tanečná škola

@houseofdance je miesto, kde sa rodí, žije a vyvíja pohyb. Sme domov, kde sa stretávame, zabávame, napredujeme a plníme si svoje sny.

Ponuku kurzov, krúžkov a cvičení zostavujeme tak, aby sme vám zabezpečili všetky tanečno-pohybové potreby pod jednou strechou. Vďaka tomu môžete ušetriť čas a venovať sa tomu, na čom skutočne záleží.

TIP pre vás!

Venujte sa tomu, čo je dôležité a ušetrite čas cestovaním po Nitre. V House of dance vyriešime tanečno-pohybové potreby vašej rodiny na jednom mieste a odmeníme vás.

Dospelí sa vďaka pohybu odreagujú od všedných starostí na tanečných kurzoch, ktoré máme aj pre jednotlivcov bez partnera. Deti a tínedžeri sa zabavia a rozvinú svoj talent v tanečných krúžkoch alebo v tanečnej prípravke už od 4 rokov.

Tanečná škola House of dance
Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance

Ak uvažujete urobiť kúsok pre svoje zdravie a tanec vás neláka, máme pre vás riešenie. Stačí si vybrať cvičenia, ktoré vám vyhovujú a zostaviť si svoj týždenný FIT program na mieru vďaka flexibilnému balíku lekcií.

Piates - skupinové cvičenie - House of Dance
Piates – skupinové cvičenie – House of Dance

Rozhýbeme celú rodinu

Vďaka širokej ponuke tanečných štýlov, cvičení, lekcií rôznych vekových a výkonnostných úrovní sa môže u nás hýbať celá rodina.

V House of dance vám ušetríme čas cestovaním a organizovaním vecí v rôznych subjektoch. Všetko vybavíte pohodlne na jednom mieste online alebo osobne na našej recepcii.

Pre rodiny pripravujeme zľavy z členského tak, aby sa vám to oplatilo. Vďaka flexibilnému balíku lekcií, ktorý môžete využiť na všetky kurzy pre dospelých a cvičenia neprídete už o žiadne zaplatené lekcie. Platnosť balíka je vždy dlhšia ako počet lekcií v ňom.

TIP pre vás!

U nás platí na všetky tanečné kurzy a cvičenia flexibilný balík lekcií, čo vám prinesie neobmedzené možnosti kombinácií našich služieb. Platnosť balíka je vždy dlhšia ako počet lekcií v ňom. Vďaka tomu neprídete už ani o jednu zaplatenú lekciu.
Surovcovci - Tanečná škola House of Dance
Surovcovci – Tanečná škola House of Dance

Rôzne motívy

Sme tu pre vás, keď sa potrebujete tanečne pripraviť na rôzne spoločenské podujatia – svadba, ples, latino párty. Keď hľadáte atraktívnu aktivitu pre plnohodnotné trávenie voľného času, alebo máte záujem rozvinúť svoj talent alebo talent vašich detí.

Tango argentino - tanečný kurz - House of dance-2
Tango argentino – tanečný kurz – House of dance-2

Je veľa motívov pre tanec a cvičenie. Nás zaujíma ten váš. Ak nám ho prezradíte, naplánujeme pre vás efektívnu a príjemnú cestu na jeho dosiahnutie.

Sme odborníci v oblastiach, ktorým sa venujeme. Možno to, čo sa vám javí nedosiahnuteľné alebo komplikované vieme pre vás vyriešiť jednoducho a efektívne. V pokoji sa na nás obráťte, radi vám pomôžeme.

TIP pre vás!

Všetky starosti okolo svadobného tanca nechajte v pokoji u nás. Vyberieme s vami hudbu, odporučíme tanec a postavíme choreografiu podľa vašich očakávaní. Dohodnite si vašu prvú lekciu na info@houseofdance.sk.

Zábava alebo šport

Niektorým z vás sa tanec a cvičenie zapáči a stane sa príjemnou, každotýždennou aktivitou. V ruchu bežných dní vám padne vhod získať čas pre seba, vďaka ktorému zabudnete na starosti, odreagujete sa, zabavíte a spoznáte nových ľudí.

Iných osloví tanec ako šport a budú neustále posúvať svoju výkonnosť, limity, neustále napredovať a rozvíjať svoj talent.


Život v House of dance

Pravidelné eventy tanečnej školy

Okrem pravidelných lekcií žijeme počas roka v našej tanečnej škole rôznymi „podujatiami„. Tie vás zabavia, rozvinú a zároveň priblížia k vášmu cieľu. Počas roka pre vás pravidelne organizujeme:

 • workshopy, sústredenia, kempy,
 • denné, letné a jarné tábory,
 • tanečné súťaže a vystúpenia,
 • tančiarne a víkendové pobyty.
Salsa, Bachata - tanečný kurz - House of Dance
Salsa, Bachata – Tanečný kurz – House of Dance

Individuálne lekcie

Ak máte záujem napredovať intenzívnejšie, pridajte si k pravidelných lekciám individuálne lekcie. Na individuálnych lekciách sa lektor venuje iba vám.

Prispôsobí výuku vášmu tempu, očakávaniam a časovým možnostiam. Dosiahnutie vášho cieľa je vďaka tomu veľmi efektívne. „ITčká“ sú populárne aj krátkodobo, ak potrebujete niečo dobehnúť alebo doťuknúť.

Individuálny prístup

Je na vás, ako intenzívne sa tancu a cvičeniu chcete venovať. Stačí si vyskladať váš plán za želaným cieľom z pravidelných skupinových lekcií, eventov a individuálnych lekcií.

V prípade ďalších otázok alebo potrebou nastavenia vášho individuálneho plánu na mieru sa v pokoji obráťte na vášho lektora alebo našu recepciu. Nájdeme pre vás riešenie.

TIP pre vás!

Vaša spokojnosť je našim dlhodobým cieľom. V prípade, ak máte záujem o individuálny plán na mieru dajte nám vedieť na info@houseofdance.sk a my vám radi pomôžeme.
Street dance - tanečný krúžok - tanečná škola pre deti House of dance
Street dance – Tanečný krúžok – Tanečná škola pre deti

Optimálna kapacita

Všetky kurzy, krúžky, cvičenia a eventy majú stanovenú maximálnu kapacitu. Okrem kompetentných lektorov dbáme aj na efektivitu výučby. Len pri optimálnom počte ľudí na lekcii sa vám lektor môže venovať adekvátne.

TIP pre vás!

V prípade naplnenej kapacity sa v pokoji prihláste na čakaciu listinu. Váš záujem stále sledujeme. Navrhneme vám riešenie alebo jednoducho otvoríme nový kurz, krúžok.

Skúsení lektori

So skúsenými lektormi je učenie tanca a cvičenie s výsledkami v našej tanečnej škole hračka. Na lekciách sa zabavíte, z lekcie na lekciu napredujete a hýbete sa zdravo a bez rizika. Doprajte si kvalitných lektorov. V House of dance je odbornosť a skúsenosť lektorov na prvom mieste.

V našom tíme sú lektori so vzdelaním a dlhoročnou praxou. Dávame priestor aj začínajúcim lektorom, tí sú niekoľko rokov pod vedením skúsených kolegov. Vďaka tomu vieme zabezpečiť pre vás porovnateľnú kvalitu na všetkých lekciách.

Lektori tanečnej školy
Lektori v akcií

Prečo práve naša tanečná škola?

Je niekoľko dôvodov, prečo s nami ľudia radi spolupracujú.

 • rôzne tanečné štýly a cvičenia pod jednou strechou – šetríme váš čas
 • v House of dance sa hýbe celá rodina – zvýhodnené rodinné členské
 • individuálny prístup – v centre pozornosti vaše ciele a očakávania
 • flexibilný balík lekcií – platíte len za to, čo skutočne absolvujete
 • obmedzená kapacita na lekciách – vyššia efektivita výučby
 • skúsení a licencovaní lektori – základ pre vaše napredovanie
 • profesionálny prístup back office – všetko ľahko vybavíte
 • online systém Mindbody – vybavíte všetko aj u vás doma
 • príjemné priestory, ktoré stále zveľaďujeme – cítite sa u nás ako doma
 • House of dance kaviareň – spríjemníme vám čas čakania
Individuálne lekcie
Individuálne lekcie

Leto v House of dance

Denné letné tábory

Počas leta sme pre vás pripravili obľúbené denné letné tábory. Stačí si vybrať, či sa chcú deti dosýta vytancovať v Tanečnom tábore so skvelými lektormi alebo vyskúšajú množstvo aktivít, vďaka ktorým môžu objaviť svoj talent v Talentáriu. Vo väčšine turnusov prijmeme deti už iba na čakaciu listinu kvôli naplnenej kapacite.

Tanečný tábor
Tanečný tábor
TIP pre vás!

Tanečný tábor odporúčame aj deťom, ktoré radi tancujú a rozhodujú sa pre tanečný štýl. V tábore si vyskúšajú rôzne z nich. Tábor je tiež vhodný pre deti, ktoré chcú zistiť, či ich tanec baví.

Letná škola

Pre deti aj dospelých máme počas leta otvorenú Letnú školu, aby ste si zatancovali a užili pohyb aj počas slnečných mesiacov.

Kempy

Počas letných prázdnin organizujeme pre súťažných tanečníkov Kempy, ktoré sú súčasťou letnej tréningovej prípravy.

Tanečné kempy - House of Dance
Tanečné kempy

Nová sezóna tanečnej školy

Už dnes máme pre vás pripravenú ponuku tanečných kurzov pre dospelých, krúžkov pre deti od 4 rokov a teens a zdravotných cvičení na september tak, aby ste si u nás našli presne to, čo hľadáte.

Veľmi nás teší váš záujem o tanec a cvičenie. Vďaka rezerváciám, ktoré boli možné do konca júla máme naplnených 70% všetkých miest.

Nech sa páči, v pokoji si vyberte z našej ponuky nových zápisov.

TIP pre vás!

Kapacita na kurzoch a krúžkoch je kvôli efektivite výučby obmedzená. Zápisy sú spustené, miesto si môžete rezervovať už dnes.

Prijímacie skúšky

Prijímacie skúšky organizujeme vždy druhú septembrovú sobotu a sú určené pre deti, ktoré už tancujú v inej tanečnej škole a majú záujem pokračovať v House of dance. Cieľom je, aby sme deti videli a správne zaradili do vekových a výkonnostných skupín. Na prijímačkách zatancujú jednu choreo zo štýlu, v ktorom sa cítia najlepšie. V prípade záujmu nám pošlite e-mail na info@houseofdance.sk a my vám pošleme ďalšie informácie.

Tanečný šport
Tanečný šport

Konkurz

Vo všetkých tanečných štýloch pre deti a teens máme aj súťažné skupiny, ktoré sa venujú tanečnému športu. Pred zaradením do súťažnej skupiny je potrebné v našej škole prejsť výberom, ktorý sa deje na konkurze. Ten organizujeme trikrát ročne vždy v septembri, februári a júni. Najbližší nás čaká druhú septembrovú sobotu. Viac informácii zverejníme počas augusta na našej stránke.

TIP pre vás!

Ak nechcete, aby vám ušli najdôležitejšie informácie zo života v House of dance sledujte nás na FB alebo INSTAGRAME a zostaňte v centre diania!

Už dnes sa tešíme, že sa s vami stretneme od septembra na aktivitách našej tanečnej školy House of dance. Ďakujeme za vašu dôveru!


Text: Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance, www.houseofdance.sk, Foto by Magdáléna Reporter, Juraj Straka

Môže vás zaujímať

Najpopúlarnejšie na našom blogu