Späť na Blog

Nová tanečná škola na starej adrese – House of Dance by Tomáš Surovec.

10.08.2022
House of dance

Nová tanečná škola na starej adrese. House of dance je domov tanca a pohybu.

Tanečná škola House of dance očami jej zakladateľa. V článku Tomáš Surovec približuje, aká bude nová tanečná škola, na čo sa môžete tešiť a v čom bude iná ako Akadémia tanca, v ktorej posledných 10 rokov viedol tanečný šport, lektorský tím, zamestnancov backoffice a oblasť stratégie a marketingu.

Tomáš Surovec

Denne pracujeme na tom, aby sme pre vás vytvorili priestor, kde radi trávime čas, zabávame sa, napredujeme a plníte si svoje nielen tanečné sny.“

Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance

Nová tanečná škola

@houseofdance je miesto, kde sa rodí, žije a vyvíja pohyb. Sme domov, kde sa stretávame, zabávame, napredujeme a plníme si svoje sny.

Ponuku kurzov, krúžkov a cvičení zostavujeme tak, aby sme vám zabezpečili všetky tanečno-pohybové potreby pod jednou strechou. Vďaka tomu môžete ušetriť čas a venovať sa tomu, na čom skutočne záleží.

TIP pre vás!

Venujte sa tomu, čo je dôležité a ušetrite čas cestovaním po Nitre. V House of dance vyriešime tanečno-pohybové potreby vašej rodiny na jednom mieste a odmeníme vás.

Dospelí sa vďaka pohybu odreagujú od všedných starostí na tanečných kurzoch, ktoré máme aj pre jednotlivcov bez partnera. Deti a tínedžeri sa zabavia a rozvinú svoj talent v tanečných krúžkoch alebo v tanečnej prípravke už od 4 rokov.

Tanečná škola House of dance
Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance

Ak uvažujete urobiť kúsok pre svoje zdravie a tanec vás neláka, máme pre vás riešenie. Stačí si vybrať cvičenia, ktoré vám vyhovujú a zostaviť si svoj týždenný FIT program na mieru vďaka flexibilnému balíku lekcií.


Rozhýbeme celú rodinu

Vďaka širokej ponuke tanečných štýlov, cvičení, lekcií rôznych vekových a výkonnostných úrovní sa môže u nás hýbať celá rodina.

V House of dance vám ušetríme čas cestovaním a organizovaním vecí v rôznych subjektoch. Všetko vybavíte pohodlne na jednom mieste online alebo osobne na našej recepcii.

Pre rodiny pripravujeme zľavy z členského tak, aby sa vám to oplatilo. Vďaka flexibilnému balíku lekcií, ktorý môžete využiť na všetky kurzy pre dospelých a cvičenia neprídete už o žiadne zaplatené lekcie. Platnosť balíka je vždy dlhšia ako počet lekcií v ňom.

TIP pre vás!

U nás platí na všetky tanečné kurzy a cvičenia flexibilný balík lekcií, čo vám prinesie neobmedzené možnosti kombinácií našich služieb. Platnosť balíka je vždy dlhšia ako počet lekcií v ňom. Vďaka tomu neprídete už ani o jednu zaplatenú lekciu.

Rôzne motívy

Sme tu pre vás, keď sa potrebujete tanečne pripraviť na rôzne spoločenské podujatia – svadba, ples, latino párty. Keď hľadáte atraktívnu aktivitu pre plnohodnotné trávenie voľného času, alebo máte záujem rozvinúť svoj talent alebo talent vašich detí.

Ak hľadáte tanečný kurz, ktorý je výnimočný, vznešený, intímny a zároveň vášnivý nasmerujte svoj hľadáčik na tango argentino.

Je veľa motívov pre tanec a cvičenie. Nás zaujíma ten váš. Ak nám ho prezradíte, naplánujeme pre vás efektívnu a príjemnú cestu na jeho dosiahnutie.

Sme odborníci v oblastiach, ktorým sa venujeme. Možno to, čo sa vám javí nedosiahnuteľné alebo komplikované vieme pre vás vyriešiť jednoducho a efektívne. V pokoji sa na nás obráťte, radi vám pomôžeme.

TIP pre vás!

Všetky starosti okolo svadobného tanca nechajte v pokoji u nás. Vyberieme s vami hudbu, odporučíme tanec a postavíme choreografiu podľa vašich očakávaní. Dohodnite si vašu prvú lekciu na info@houseofdance.sk.

Zábava alebo šport

Niektorým z vás sa tanec a cvičenie zapáči a stane sa príjemnou, každotýždennou aktivitou. V ruchu bežných dní vám padne vhod získať čas pre seba, vďaka ktorému zabudnete na starosti, odreagujete sa, zabavíte a spoznáte nových ľudí.

Iných osloví tanec ako šport a budú neustále posúvať svoju výkonnosť, limity, neustále napredovať a rozvíjať svoj talent.


Život v House of dance

Pravidelné eventy tanečnej školy

Okrem pravidelných lekcií žijeme počas roka v našej tanečnej škole rôznymi „eventami„. Tie vás zabavia, rozvinú a zároveň priblížia k vášmu cieľu. Počas roka pre vás pravidelne organizujeme:

 • workshopy, sústredenia, kempy,
 • denné, letné a jarné tábory,
 • tanečné súťaže a vystúpenia,
 • tančiarne a víkendové pobyty.

Individuálne lekcie

Ak máte záujem napredovať intenzívnejšie, pridajte si k pravidelných lekciám individuálne lekcie. Na individuálnych lekciách sa lektor venuje iba vám.

Prispôsobí výuku vášmu tempu, očakávaniam a časovým možnostiam. Dosiahnutie vášho cieľa je vďaka tomu veľmi efektívne. „ITčká“ sú populárne aj krátkodobo, ak potrebujete niečo dobehnúť alebo doťuknúť.

Individuálny prístup

Je na vás, ako intenzívne sa tancu a cvičeniu chcete venovať. Stačí si vyskladať váš plán za želaným cieľom z pravidelných skupinových lekcií, eventov a individuálnych lekcií.

V prípade ďalších otázok alebo potrebou nastavenia vášho individuálneho plánu na mieru sa v pokoji obráťte na vášho lektora alebo našu recepciu. Nájdeme pre vás riešenie.

TIP pre vás!

Vaša spokojnosť je našim dlhodobým cieľom. V prípade, ak máte záujem o individuálny plán na mieru dajte nám vedieť na info@houseofdance.sk a my vám radi pomôžeme.
Tanečná škola House of dance

Optimálna kapacita

Všetky kurzy, krúžky, cvičenia a eventy majú stanovenú maximálnu kapacitu. Okrem kompetentných lektorov dbáme aj na efektivitu výučby. Len pri optimálnom počte ľudí na lekcii sa vám lektor môže venovať adekvátne.

TIP pre vás!

V prípade naplnenej kapacity sa v pokoji prihláste na čakaciu listinu. Váš záujem stále sledujeme. Navrhneme vám riešenie alebo jednoducho otvoríme nový kurz, krúžok.

Skúsení lektori

So skúsenými lektormi je učenie tanca a cvičenie s výsledkami v našej tanečnej škole hračka. Na lekciách sa zabavíte, z lekcie na lekciu napredujete a hýbete sa zdravo a bez rizika. Doprajte si kvalitných lektorov. V House of dance je odbornosť a skúsenosť lektorov na prvom mieste.

V našom tíme sú lektori so vzdelaním a dlhoročnou praxou. Dávame priestor aj začínajúcim lektorom, tí sú niekoľko rokov pod vedením skúsených kolegov. Vďaka tomu vieme zabezpečiť pre vás porovnateľnú kvalitu na všetkých lekciách.

Lektori - Tanečná škola House of dance

Prečo práve naša tanečná škola?

Je niekoľko dôvodov, prečo s nami ľudia radi spolupracujú.

 • rôzne tanečné štýly a cvičenia pod jednou strechou – šetríme váš čas
 • v House of dance sa hýbe celá rodina – zvýhodnené rodinné členské
 • individuálny prístup – v centre pozornosti vaše ciele a očakávania
 • flexibilný balík lekcií – platíte len za to, čo skutočne absolvujete
 • obmedzená kapacita na lekciách – vyššia efektivita výučby
 • skúsení a licencovaní lektori – základ pre vaše napredovanie
 • profesionálny prístup back office – všetko ľahko vybavíte
 • online systém Mindbody – vybavíte všetko aj u vás doma
 • príjemné priestory, ktoré stále zveľaďujeme – cítite sa u nás ako doma
 • House of dance kaviareň – spríjemníme vám čas čakania
Tréning - Tanečná škola Huose of dance

Leto v House of dance

Denné letné tábory

Počas leta sme pre vás pripravili obľúbené denné letné tábory. Stačí si vybrať, či sa chcú deti dosýta vytancovať v Tanečnom tábore so skvelými lektormi alebo vyskúšajú množstvo aktivít, vďaka ktorým môžu objaviť svoj talent v Talentáriu. Vo väčšine turnusov prijmeme deti už iba na čakaciu listinu kvôli naplnenej kapacite.

Denné letné tábory - Tanečná škola House of dance
TIP pre vás!

Tanečný tábor odporúčame aj deťom, ktoré radi tancujú a rozhodujú sa pre tanečný štýl. V tábore si vyskúšajú rôzne z nich. Tábor je tiež vhodný pre deti, ktoré chcú zistiť, či ich tanec baví.

Letná škola

Pre deti aj dospelých máme počas leta otvorenú Letnú školu, aby ste si zatancovali a užili pohyb aj počas slnečných mesiacov.

Kempy

Počas letných prázdnin organizujeme pre súťažných tanečníkov Kempy, ktoré sú súčasťou letnej tréningovej prípravy.

Nová sezóna tanečnej školy

Už dnes máme pre vás pripravenú ponuku tanečných kurzov pre dospelých, krúžkov pre deti od 4 rokov a teens a zdravotných cvičení na september tak, aby ste si u nás našli presne to, čo hľadáte.

Veľmi nás teší váš záujem o tanec a cvičenie. Vďaka rezerváciám, ktoré boli možné do konca júla máme naplnených 70% všetkých miest.

Nech sa páči, v pokoji si vyberte z našej ponuky nových zápisov.

TIP pre vás!

Kapacita na kurzoch a krúžkoch je kvôli efektivite výučby obmedzená. Zápisy sú spustené, miesto si môžete rezervovať už dnes.

Prijímacie skúšky

Prijímacie skúšky organizujeme vždy druhú septembrovú sobotu a sú určené pre deti, ktoré už tancujú v inej tanečnej škole a majú záujem pokračovať v House of dance. Cieľom je, aby sme deti videli a správne zaradili do vekových a výkonnostných skupín. Na prijímačkách zatancujú jednu choreo zo štýlu, v ktorom sa cítia najlepšie. V prípade záujmu nám pošlite e-mail na info@houseofdance.sk a my vám pošleme ďalšie informácie.

Tanečná škola House of dance

Konkurz

Vo všetkých tanečných štýloch pre deti a teens máme aj súťažné skupiny, ktoré sa venujú tanečnému športu. Pred zaradením do súťažnej skupiny je potrebné v našej škole prejsť výberom, ktorý sa deje na konkurze. Ten organizujeme trikrát ročne vždy v septembri, februári a júni. Najbližší nás čaká druhú septembrovú sobotu. Viac informácii zverejníme počas augusta na našej stránke.

TIP pre vás!

Ak nechcete, aby vám ušli najdôležitejšie informácie zo života v House of dance sledujte nás na FB alebo INSTAGRAME a zostaňte v centre diania!

Už dnes sa tešíme, že sa s vami stretneme od septembra na aktivitách našej tanečnej školy House of dance. Ďakujeme za vašu dôveru!


Text: Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance, www.houseofdance.sk, Foto by Magdáléna Reporter, Juraj Straka

Môže vás zaujímať

Najpopúlarnejšie na našom blogu