venujte zážitok
Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.Darčeková karta.

Venujte svojim blízkym radosť z pohybu, zábavu a plnohodnotné trávenie voľného času vo forme darčekovej karty na tanec alebo cvičenie. Kartu vybavíte jednoducho online alebo priamo na našej recepcii.

Neobmedzený darček na mieru

Darčeková karta sa prispôsobí vašim očakávaniam. Vyberte jej hodnotu, vizuál a text venovania. Obdarovaný može v danej hodnote využívať časovo neobmedzene naše služby a nakombinovať si flexibilne svoj týždenný FIT program z tanca, cvičení a individuálnych hodín na mieru.

Online aj na recepcii

Darčekovú kartu si vyklikáte jednoducho online alebo vám ju radi pripravíme priamo na našej recepcii. Ak nieste fanúšik online riešení alebo nemáte cestu do našej tanečnej školy napíšte nám na info@akademiatanca.sk a darčekovú kartu vám zašleme e-mailom alebo poštou.

Pre veľkých aj malých

Darček v podobe karty na naše služby môže dostať dieťa aj dospelí bez ohľadu na to, či je motív tancovania zábava alebo súťaženie. Rôzne vekové a výkonnostné kategórie využívajú rôzne služby, ktoré môžu byť z vášho darčeka hradené.

Otázky

V prípade ďalšich otázok nás v pokoji kontaktujte, radi vám pomôžeme.

  • mail: info@houseofdance.sk
  • mobil: 0948202345