Zabavia a rozvinú talent

Denné tábory.

Denné tábory.Denné tábory.Denné tábory.Denné tábory.Denné tábory.Denné tábory.Denné tábory.

Zážitkové denné tábory vaše deti zabavia a rozvinú ich talent. Doprajte deťom týždeň plný smiechu, kamarátstiev a dobrodružstiev bez mobilov.

Zábava počas letných a jarných prázdnin

Zážitkové denné tábory organizujeme pre deti vo veku 5-14 rokov počas letných a jarných prázdnin. Na deti čaká každý týždeň iný príbeh, ktorý ich vtiahne do rozprávky. Hlavnej téme týždňa je prispôsobený animačný program a zážitkové hry. Z toho dôvodu je tábor pre deti vhodný aj viac týždňov.

V ponuke máme nasledujúce druhy denných táborov:

 • Tanečný tábor
 • Tanečný tábor pre deti 5-7 rokov NEW!
 • Talentárium

 Tanečný tábor – denné tábory


Na tábore sa deti vytancujú do sýta. Pripravené sú tanečné hodiny a workshopy rôznych tanečných štýlov (hip-hop, latino, balet, disco, spoločenské či ľudové tance) s vynikajúcimi lektormi. Deti sa tak tanečne rozvinú v štýle, ktorému sa venujú a zároveň zlepšia svoju koordináciu vďaka novým štýlom, ktoré si vyskúšajú.

Tábor je vhodný aj pre deti, ktoré chcú tancovať ale nie sú si isté výberom tanečný štýlu. Aj v tomto prípade platí, že je najlepšia osobná skúsenosť. Pre rozvoj tanečného talentu je výber štýlu veľmi dôležitý. Tanečné lekcie sú skúseným lektorom vedené tak, aby sa deti zabavili a zároveň veľa naučili.

Tanečníkov/čky rozdelíme podľa výkonnostných úrovní na začiatočníkov a pokročilých, aby si tábor užili naplno. Začiatočníci počas lekcií objavia, či ich tanec baví a aký štýl sa im páči najviac. Pokročilí zas obohatia svoje tanečné skúsenosti o iné štýly a rozvinú ten svoj najobľúbenejší.

V druhej polovici dňa sa deti zabavia súťažami, táborovými hrami, výrobou originálnych vakov, tričiek či táborovej zástavy. Prekvapením pre deti sú tématické dni, počas ktorých vstúpia s našimi animátormi do deja niektorej z rozprávok.

Je pre nás dôležité, aby deti rozvíjali svoj talent a preto sa počas tábora pripravujú na talentovú show, ktorá je vždy v piatok doobeda. Hosťami show sú vždy veľmi známe a vážené osobnosti.

Na záver tanečného tábora deti prekvapia rodičov vystúpením.

Tábor je vhodný pre deti ak:

 • ešte netancovali a chcú zistiť, či ich tanec baví
 • sa nevedia rozhodnúť pre tanečný štýl
 • športujú a chcú počas leta rozvinúť koordináciu – tanec je na to určite veľmi vhodný
 • ich baví tanec
 • sa chcú v tanci zlepšiť a zabaviť

Talentárium – denné tábory


Talentárium je denný detský tábor, kde môžu vaše deti odhaliť svoj skrytý talent. Počas týždňa si vyskúšajú množstvo rôznorodých aktivít, ktoré ich zabavia a zároveň im ukážu možnosti, ako plnohodnotne tráviť svoj voľný čas.

Cieľom Talentária je dostať mladú generáciu počas leta od počítačov k športu, umeniu, či prírode. Veríme, že často chýba k objaveniu záľuby a vybudovaniu si vášne k nej iba jeden malý krok a to vyskúšanie.

Talentárium je talentové laboratórium, kde sa vaše deti na chvíľu premenia na historických bádateľov, atlétov, športovcov, umelcov, či prírodovedcov. Na záver týždňa deti ohodnotia aktivity a nám len ostáva nechať sa prekvapiť, čo ich najviac zabavilo a k čomu inklinujú.

Tábor je vhodný pre deti ak:

 • chcú objaviť svoj talent
 • sa chcú zabaviť pri rôznych aktivitách
 • chcú spoznať rôzne zaujímavé aktivit