Vystúpenia pre rodičov

Vystúpenia pre rodičov.

Vystúpenia pre rodičov.Vystúpenia pre rodičov.Vystúpenia pre rodičov.

Tanečníci všetkých krúžkov a štýlov odprezentujú svoje umenie a pokrok na vystúpeniach, ktoré organizujeme dvakrát ročne pre ich rodičov, rodinných príslušníkov a priateľov.

Vianočné večierky

Pred Vianocami tanečníci potešia svojich rodičov tanečným programom, ktorý si pre nich pripravili svedomitým trénovaním od začiatku septembra. Po skončení programu vás pozývame, milí rodičia a tanečníci, na punč a niečo sladké, či slané, aby sme mali priestor v adventnom období zastaviť sa a porozprávať.

Záverečná tanečná show

Záverečná tanečná show je pre nás oslavou končiaceho sa tanečného roka. Okrem tanečných vystúpení všetkých krúžkov sa obhliadneme späť a vyhodnocujeme uplynulú tanečnú sezónu. Miestom pre konanie Tanečnej show sa už tradične stalo Divadlo Andreja Bagara v Nitre.

The best of

Súčasťou Tanečnej show je aj program The best of, v ktorom účinkujú tí najlepší tanečníci z našej tanečnej školy. Predstavenie je tématické a pripravujeme ho v spolupráci s režisérom. Predstavenie je otvorené aj pre verejnosť a pozývame naň našich sponzorov, partnerov a zástupcov inštitúcií, s ktorými spolupracujeme. Počas programu vytvárame našim najlepším tanečníkom propagačné videá a foto, aby sme ich mohli zaradiť do ponuky vystúpení pre tretie strany. Tanečníci môžu aj vďaka tomu získať príležitosť zarobiť si peniaze na svoj ďalší tanečný rozvoj.