Moja tanečná cesta

“Slová netreba, vyjadri to tancom.”

Ako dieťa som bola extrémne energická, a preto ma rodičia dali v 6. rokoch vybiť si energiu práve tancom. Ten ma natoľko uchvátil, že som sa mu naplno venovala v tanečnom klube až do mojich 15 rokov, kde som získala skúsenosti ako z baletu, gymnastiky, muzikálových tancov, MTV commercial až cez lyrical jazz. Po nástupe na strednú školu som sa venovala tancu ako hobby až do mojich 23. rokov. V tomto veku som sa rozhodla, že sa chcem k tancu opäť naplno vrátiť, robiť v živote to, čo ma najviac napĺňa a preto som sa mu začala venovať znovu, no už ako inštruktor a lektor.

Čo sa týka športu, k tomu ma to tiahlo asi už od škôlky. Celé detstvo som športovala, chodila na športové súťaže a športujem v podstate celý môj život. V detstve to bola atletika a gymnastika, s ktorými som chodila na veľké množstvo súťaží. Od 16. rokov som sa začala venovať posilňovaniu a začalo ma to viac ťahať do fitness centra, kde som napokon aj zostala pracovať a pracujem dodnes. Momentálne sa naplno venujem ako tancu, tak aj rôznym druhom cvičení. Jednoducho povedané “práci so svojím telom”. Pretože jednoducho milujem sledovať, čo všetko naše telá všetko dokážu a stále ma to neprestáva udivovať.

„Tanec, šport a pohyb vo všetkých smeroch mi dáva pocit voľnosti, pocit, že dokážem všetko, sebadôveru a dáva mi možnosť objavovať vlastné telo a to, čo všetko dokáže.“


Vzdelanie

Moje certifikáty:
– Kondičný tréner
– Tabata specialist
– Power and Hatha Yoga instructor – akreditovaný kurz
– Zumba rhythm 1
– Zumba rhythm 2
– Zumba rhythm 3
– Zumba Pro skills


Úspechy

– DanceStar world tour 2012-Certificate of attendance
– DanceStar world tour 2013- Certificate of attendance
– Finals world dance masters 2013
– International expression dance competition- Certificate of attendance
– Cena- Najlepšia tanečníčka 2011
– 1.miesto Gymnastika
– 2x 2. miesto Gymnastika
– 3.miesto Gymnastika
– 2.miesto v atletike (disciplína- skok do výšky)
– 3.miesto v rýchlostnom prekážkovom behu