Balet pre deti v tanečnej škole House of Dance Nitra so skúsenými lektorkami s výsledkami, ktoré rozvinú talent vašich detí.

Balet, základ pre tanec

Balet, tanečný krúžok pre deti v tanečnej škole House of Dance Nitre je vynikajúcim základom pre všetky tanečné štýly. Spevňuje potrebné svaly, učí koordinácii, koncentrácii a vytrvalosti a zvyšuje rozsah. Ak sa chcete vrtieť ako primabalerína budete potrebovať navštevovať všetky tréningy poctivo a to niekoľko rokov. Výsledok ale bude stáť za to. Vycibríte si ladný pohyb a vychováte tanečne a technicky svoje telo.

„Balet je pre mňa stelesnením dokonalosti, ľahkosti a nesmrteľnosti. Techniku klasického tanca považujem, tak ako mnoho ďalších, za najlepší základ pre ďalší rozvoj tanečníka v akomkoľvek štýle.“

Kristína Tarbaj – Košecká, lektorka, tanečníčka

Príprava na konzervatórium a VŠMU

Tanečné hodiny vás hravo pripravia na prijímacie skúšky na konzervatórium alebo VŠMU. Balet si v Nitre môžete kedykoľvek doplniť aj o tanečné štýly contemporary, jazz a modern dance, v ktorých môžete súťažiť až po vrcholovú úroveň. Ak sa vám tento štýl páči a chcete ho robiť len pre radosť, je tu pre vás aj takáto možnosť.

„Tento štýl má pre mňa krásne čaro, precítenia hudby a pohybu.“

Sára Čurilová – tanečníčka, lektorka

Balet pre deti – tanečný krúžok v House of Dance Nitra

  • skvelé lektorky s výsledkami
  • pre deti od 5-6 rokov, deti 6-9 aj teens 10-15 rokov
  • začiatočníci majú balet aj contemporary spolu
  • pokročilé krúžky si môžu vybrať balet alebo contemporary
  • pre zábavu, zdravie aj súťažne
  • možnosť individuálnych hodín

Vedeli ste, že…?

V balete je veľkým ocenením, ak sa tanečníčky vypracujú z bežného člena súboru až na „Prima ballerinu“, v mužskej verzii je to „Primer danseur noble“. Dielo Labutie jazero, ktorého autorom je Rus P.I. Čajkovský sa považuje za vrchol čistoty a dokonalosti. Ak získaš hlavnú rolu práve v tomto predstavení, určite si na vrchole svojej tanečnej kariéry.

TIP pre teba

Ak máte túžbu stať sa výnimočným tanečníkom alebo tanečníčkou, určite si k svojmu štýlu nakombinujte hodiny baletu. Technika tohto štýle je základom pre každý tanečný štýl. Rozstrečuje vás, spevní a vycibrí vašu koordináciu. Okrem pohybových zručností vás tento štýl vycvičí v koncentrácii a vo vedomom pracovaní s pohybom.

Zosťanťe v centre diania

Sledujte naše sociálne siete a zosťaňte s nami v centre diania. Nájdete na nich informácie o workshopoch, nových kurzoch, podujatiach, akciách a veľa iného zo života našej tanečnej školy.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať lekciu, ktorá vám vyhovuje a prihlásiť sa online alebo e-mailom na info@houseofdance.sk. Ak ste už tancovali v minulosti napíšte nám e-mail a my pre vás nájdeme vhodné riešenie. Ďalšie informácie o postupe prihlásenia.

Rozvrh

Pondelok
Balet/Contemp. Z 6-9r.
Začiatočníci
16:30 - 17:30
Práve prebieha
Prihlásiť
Utorok
Balet/Contemp. Z 6-9r.
Začiatočníci
16:30 - 17:30
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet/Contemp. Z 10-14r.
Začiatočníci
17:30 - 18:30
Práve prebieha
Prihlásiť
Streda
Balet/Contemp. Z 6-9r.
Začiatočníci
17:30 - 18:30
Práve prebieha
Prihlásiť

Záujem o pokročilé krúžky a kurzy? Napíšte nám na info@houseofdance.sk
Návod na prihlásenie nájdete v článku "Ako sa prihlásiť?"