MiniDance je tanečná prípravka pre deti vo veku 4 rokov. Na krúžku sa deti zabavia, vytvoria si pozititívny vzťah k pohybu a začnú rozvíjať svoj talent.

MiniDance – prípravka nielen pre tanec

MiniDance je v tanečnej škole House of Dance Nitra tanečná prípravka venovaná 4 ročným deťom, chlapcom a dievčatám. Tanečný krúžok od 4 rokov je zameraný na rozvoj tanečno-pohybových a rytmických schopností detí, ktoré môžu využiť na tanečných, ale aj iných športových krúžkoch.

Výuka v MiniDance

Výuka prebieha v MiniDance hravou a zábavnou formou tak, aby sa deti zabavili a vytvorili si pozitívny vzťah k tancu a pohybu. Deti v tanečnej prípravke rozvíjajú svoju flexibilitu, koordináciu, orientáciu v priestore a pohybovú pamäť. Postupne zlepšujú správne držanie tela a rytmické cítenie.

Cieľ krúžku

Cieľom krúžku je vytvoriť pozitívny vzťah k pohybu, hudbe a tancu. Po absolvovaní MiniDance viete, či tanec deti chytil a môžete ich potenciálny talent ďalej rozvíjať.

MiniDance je tanečná prípravka od 4 rokov

Naše hodnoty

Na tanečnom krúžku od 4 rokov vedieme deti k vzájomnému porozumeniu, tolerancii, tímovej spolupráci a zdravému sebavedomiu. Tancujeme v menších skupinkách, aby bolo o každé dieťa dobre postarané a malo priestor užiť si lekciu.

MiniDance – Tanečná prípravka od 4 rokov v House of dance Nitra

  • lekcia: 1x týždenne / 60 min.
  • lektorky s pedagogickým vzdelaním a tanečnými skúsenosťami
  • vhodné pre deti, ktoré prešli adaptačným procesom v škôlke
  • v deň nástupu na lekciu má dieťa 4 roky
  • zápisy otvárame vždy v septembri a januári
  • prítomnosť rodičov možná len na otvorenej lekcii
MiniDance je tanečná prípravka od 4 rokov

Vystúpenia detí

Tanečná sezóna vyvrcholí záverečným predstavením v Divadle Andreja Bagara vždy v júni. Lektorka s deťmi nacvičuje počas roka tématickú choreografiu, ktorá je súčasťou deja Tanečnej rozprávky.

Pripravené kulisy a herci vtiahnu deti do príbehu a na chvíľu vstúpia, ako hlavné postavy do rozprávky. Malí tanečníci a tanečníčky si tento deň užívajú naplno a s nadšením o ňom ešte chvíľu rozprávajú.

Na Vianočných večierkoch, ktoré organizujeme v decembri vám deti zatancujú na otvorenej hodine. Lektorka pre vás spraví ukážkovú hodinu, aby ste mali predstavu, ako s deťmi počas roka pracujeme. Bežne prítomnosť rodičov na lekciách nieje možná, z dôvodu zachovania dostatočnej koncentrácie detí na lektorku.

Ako ďalej po absolvovaní MiniDance?

Po dovŕšení 5 rokov deti pokračujú v tanečnej prípravke. Vyberú si MikyDance, Talentíček, Balet alebo Spoločenské tance. Prechod do iného krúžku odporúčame v septembri alebo januári.

Zosťanťe v centre diania

Sledujte naše sociálne siete a zosťaňte s nami v centre diania. Nájdete na nich informácie o workshopoch, nových kurzoch, podujatiach, akciách a veľa iného zo života našej tanečnej školy.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať lekciu, ktorá vám vyhovuje a prihlásiť sa online alebo e-mailom na info@houseofdance.sk. Ak ste už tancovali v minulosti napíšte nám e-mail a my pre vás nájdeme vhodné riešenie. Ďalšie informácie o postupe prihlásenia.

Rozvrh

Pondelok
MiniDance 4r.
Začiatočníci
16:00 - 17:00
Sála 2
# Magdaléna Jakubíková
Práve prebieha
Prihlásiť
Utorok
MiniDance 4r.
Začiatočníci
16:00 - 17:00
Sála 2
# Erika Pásztorová
Práve prebieha
Prihlásiť
Streda
MiniDance 4r.
Začiatočníci
16:00 - 17:00
Sála 2
# Erika Pásztorová
Práve prebieha
Prihlásiť
Štvrtok
MiniDance 4r.
Začiatočníci
16:30 - 17:30
Sála 2
# Magdaléna Jakubíková
Práve prebieha
Prihlásiť

Záujem o pokročilé krúžky a kurzy? Napíšte nám na info@houseofdance.sk
Návod na prihlásenie nájdete v článku "Ako sa prihlásiť?"