Ak sa tanečne pripravíte na stužkovú slávnosť, s pokojom na duši zvládnete učieťský alebo rodičovský tanec a poriadne sa vytancujete bez predsudkov.

Individuálne alebo celá trieda

Tanečný kurz „príprava na stužkovú“ môžete absolvovať individuálne v našej tanečnej škole. V tomto prípade si stačí nájsť kurz, ktorý vám vyhovuje, nižšie a prihlásiť sa. Ak máte záujem o kurz pre celú triedu kontaktujte nás a všetko ostatné pre vás zabezpečíme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Obsah kurzu

Na kurze vás počas 8 lekcií prevedieme základmi štandardných tancov (waltz, valčík), latino tancov (salsa, chacha) a ľudových tancov (polka, čardáš). Získate tak základnú tanečnú výbavu nielen na stužkovú, ale aj na rôzne spoločenské podujatia, plesy a latino párty.

Tanečný program na mieru

Uvažujete nad vhodným programom do oficiálnej časti stužkovej za vašu triedu? Spoločná tanečná choreografia môže byť pre vás vhodné riešenie a pri naćvikoch sa určite zabavíte. Stačí si vybrať hudbu alebo premyslieť motív a my za vás ostatné doriešime. Skúsený choreograf postaví choreografiu na mieru, pomôžeme so strihom hudby a ak si vyberiete z nášho skladu kostýmov, tak aj s kostýmami. Počet lekcií závisí od náročnosti a dĺžky choreografie.

Ak ma tanec začne baviť

Ak vás tanec počas nácvikov na stužkovú začne baviť, dajte nám vedieť a my pre vás nájdeme v našej tanečnej škole optimálnu výkonnostnú úroveň. Vďaka tomu sa budete môcť tancu venovať každý týždeň.

Otázky

V prípade ďalšich otázok, cenovej ponuky na kurz alebo rezervácii kurzu pre vašu triedu nás v pokoji kontaktujte na info@houseofdance.sk alebo +421948202345

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.