Užite si svadobnú zábavu naplno a všetky obavy z tanca nechajte v pokoji u nás.

Tanec na svadbe

Tanec na svadbe môže byť o zábave, radosti, dobrom pocite a príjemnom čase strávenom s vašou polovičkou. Akékoľvek obavy z neho nechajte v pokoji u nás! Svadobná príprava je skupinový kurz venovaný základom tancov, s ktorými sa stretnete na svadbe.

Mladomanželia aj svadobní hostia

Svadobná príprava je vhodná ako tanečná príprava pre svadobných hostí a snúbencom pred svadbou. Odporúčame ju absolvovať aj záujemcom o originálny svadobný tanec na mieru.

Vďaka kurzu sa naučíte základy tancov, čo sa prejaví pri stavaní choreografie na mieru nižším potrebným počtom individuálnych lekcií.

Široké možnosti využitia

Základy tancov, ktoré sa na svadobnej príprave naučíte využijete aj na plesoch, spoločenských podujatiach a tancovačkách.

Kurz alebo rýchlokurz

Svadobná príprava prebieha v našej tanečnej škole formou skupinového kurzu. Trvanie kurzu je 6-12 týždňov podľa počtu tancov, ktoré sa chcete naučiť.

Pre vás, ktorí už toľko času namáte prinášame rýchlokurz, ktorý prebieha počas víkendu. V sobotu podvečer a v nedeľu doobeda po 2 lekcie (spolu 4 lekcie).

Ak momentálne v našej ponuke nenájdete rýchlokurz svadobná príprava, vypľnte tento formulár. Hneď ako sa nazbierajú tri páry rýchokurz pre vás otvoríme, alebo vám odporučíme ďalšie možnosti.

Individuálny prístup

Ak uprednostňujete individuálny prístup alebo vám nevyhovujú časy kurzov a rýchlokurzov v pokoji nás kontaktujte a zarezervujte si individuálne lekcie, ktoré sa prispôsobia vášmu času, tanečnej úrovni a očakávaniam.

Svadobná príprava v House of Dance

  • kurz, rýchlokurz alebo individuálna lekcia
  • so skúsenými lektori šetríte čas aj peniaze
  • 6 týždňový kurz a rýchlokurz: waltz, valčík, polka, tango
  • 12 týždňový kurz: + čardáš, chacha, foxtrot, jive

Svadobná príprava je vhodná

  • pre svadobných hostí, ktorí sa chcú naučiť alebo zdokonaliť v tanci
  • pre budúcich mladomanželov ako tanečná príprava
  • odporúčame absolvovať, ak máte záujem o svadobný tanec na mieru

Vedeli ste, že…?

Ak sa vám tanec zapáči v pokoji môžete pokračovať v pokročilejších úrovniach a naučiť sa ďalšie zaujímavé tance a figúry. Pre veľa tanečných párov sa stal tanec životným štýlom a vďaka tancu si ukradnú každý týždeň hodinku pre seba.

TIP pre vás!

V prípade, ak momentálne nemáme k dispozícii tanečný kurz alebo rýchlokurz svadobná príprava, v pokoji siahnite po kurze spoločenských tancov, ktorý je k nemu najbližšie.

Ak zoberiete na víkendový 4 hodinový rýchlokurz vašich priateľov alebo svadobných hostí z rodiny spojíte príjemné s užitočným. Oni si oprášia základy tanca na vašu svadbu a vy sa naučíte základné prvky, z ktorých zostavíme vašu svadobnú choreografiu na mieru.