Charakter štýlu

 • atraktívny
 • noblesný
 • zábavný

Váš novomanželský tanec na svadbe môže byť o zábave, radosti a príjemnom čase strávenom s polovičkou. Akékoľvek obavy zo svadobného tanca nechajte v pokoji u nás.

Svadobný tanec zážitkom

Aj váš svadobný tanec môže byť o radosti, zábave a dobrej nálade. Možno máte pred novomanželským tancom rešpekt a cítite sa ako drevo. Nevadí!

Zatiaľ sme naučili tancovať každého a vy zrejme nebudete výnimka. Stačí, ak hodíte starosti s tancom na svadbe na naše ramená. My ich hravo zvládneme a vám zostane viac času na riešenie skutočných „problémov“ okolo svadby.

Na mieru podľa očakávaní

Na začiatku sa s lektorom porozprávate o predstave vášho novomanželského tanca. Uvažujete nas klasickou, bláznivou alebo zábavnou choreografiou? Urobí vám radosť klasický watz, valčík alebo moderné tance či latino?

Ak máte obľúbené skladby alebo videá určite ich prineste so sebou. Ak predstavu nemáte, náš lektor vám poradí na základe požiadaviek a tanečných skúseností. Čím viac vieme o vašej predstave, tým lepšie naplníme vaše očakávania.

Nápaditá choreografia

Základom úspechu je nápaditá a efektná choreografia. Jej obtiažnosť lektor nastaví podľa vašich tanečných skúseností.

Ak ste nikdy predtým netancovali, nevadí. Aj v tomto prípade môže byť vaša choreografia výnimočná. Nápaditá a originálna svadobná choreografia prekvapí hostí, dojme vašich rodičov a vy sa pri nej zaručene zabavíte.

Svadobný tanec Nitra v House of Dance

 • prebieha formou individuálnych lekcií
 • lekcie sa prispôsobia vášmu času a požiadavkám
 • cena: 35 Eur / lekcia 60 min./pár
 • skúsení lektori šetria váš čas
 • lektora si môžete vybrať alebo vám odporučíme

Možnosti svadobného tanca

 • tradičná valčíková choreografia
 • choreografia na mieru – rôzne tanečné štýly
 • základy svadobných tancov

Rezervácie lekcií

V prípade záujmu o lekcie nás kontajtujte e-mailom na info@houseofdance.sk alebo telefonicky na 0948202345. Radi vám zodpovedáme všetky vaše otázky, v pokoji sa na nás obráťte.

Vedeli ste, že…?

Počet leckií na postavenie choreografie na mieru závisí od vašich očakávaní a tanečných skúseností.

Absolvovanie základného tanečného kurzu, resp. rýchlokurzu svadobná príprava alebo spoločenských tancov vám ušetrí čas aj peniaze. Skupinový tanečný kurz je lacnejší a naučíte sa potrebné figúry, z ktorých váš svadobný tanec postavíme.

TIP pre vás!

Ak absolvujete aspoň 5 individuálnych lekcií, získate od nás darčekový poukaz na kurz tanca alebo cvičenia podľa vlastného výberu s 20% zľavou.

V hlavnej sezóne 2-9 mesiac máme v ponuke aj Rýchlokurz svadobnej prípravy počas jedného víkendu. Odporúčame vám ho ako tanečný základ. Individuálne lekcie môžeme potom venovať choreografií na mieru.

Rozvrh

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.