Charakter štýlu

 • intenzívna príprava
 • rozvoj talentu
 • tanec

Talentíček je intenzívna tanečná prípravka pre deti vo veku 5-6 rokov. Lekcie prebiehajú dvakrát v týždni a kombinujú tanečnú a gymnastickú prípravu.

Talentíček – prípravka nielen pre tanec

Talentíček je tanečná prípravka venovaná 5-6 ročným deťom, chlapcom a dievčatám. Krúžok je zameraný na rozvoj tanečno-pohybových a rytmických schoplností detí, ktoré môžu deti využiť v tanečných, ale aj iných športových krúžkoch.

Výuka v Talentíček

Výuka prebieha dvakrát do týždňa a kombinuje tanečnú a gymnastickú prípravu. Talentíček je vhodný pre deti, ktoré tanec a pohyb baví natoľko, že sa mu chcú venovať viac. Deti prejdu v talentíčku rôznymi tanečnými štýlmi, aby si vedeli vybrať ten, ktorý ich baví najviac. Vďaka gymnastickej príprave deti v tanečnej prípravke rozvíjajú svoju flexibilutu, rozsah a celkovú koordináciu.

Naše hodnoty

Vedieme deti k vzájomnému porozumeniu, tolerancii, tímovej spolupráci a zdravému sebavedomiu. Tancujeme v menších skupinkách, aby bolo o každé dieťa dobre postarané a malo priestor užiť si lekciu.

Talentíček v House of Dance

 • pre deti vo veku 5-6 rokov
 • lekcie 2x týždenne / 60 min.
 • tanečno-gymnastická príprava
 • lektorky s pedagogickým vzdelaním a tanečnými skúsenosťami
 • individuálny prístup
 • rôzne tanečné štýly
 • individuálny prístup
 • dve výkonnostné úrovne: začiatočníci a mierne pokročilí

Iné z ponuky

Vystúpenia detí

Tanečnej sezóna vyvrcholí záverečným predstavenie, ktoré sa koná v Divadle Andreja Bagara vždy v júni. Lektorka s deťmi nacvičuje počas roka tématickú choreografiu, ktorá je súčasťou deja Tanečnej rozprávky.

Pripravené kulisy a herci vtiahnu deti do príbehu a na chvíľu vstúpia ako hlavné postavy do rozprávky. Malí tanečníci a tanečníčky si tento deň užívajú naplno a s nadšením o ňom ešte chvíľu rozprávajú.

Na Vianočných večierkoch, ktoré organizujeme v decembri vám deti zatancujú na otvorenej hodine. Lektorka pre vás spraví ukážkovú hodinu, aby ste mali predstavu ako s deťmi počas roka pracujeme. Bežne prítomnosť rodičov na lekciách nieje možná z dôvodu zachovania dostatočnej koncentrácie detí na lektorku.

Ako ďalej po absolvovaní MikyDance?

Po dovŕšení 6 rokov môžu deti pokračovať buď v tanečných krúžkoch a vybrať si z ponuky 6 tanečných štýlov alebo zostať ešte celý 6 rok v Talentíčku.

Ak absolvujete Talentíček aspoň jeden celý rok, pokračujete vo vybranom tanečnom štýle od 6 rokov v úrovni mierne pokročilí. V prípade, ak absolvujete Talentíček dva roky, pokračujete od 7 rokov vo vybranom tanečnom štýle od úrovne stredne pokročilí.

Prechod do iného krúžku odporúčame v septembri alebo januári.

Pondelok
Talentíček 5-6r. A
Začiatočníci
17:00 - 18:00
# Sára Čurillová
Práve prebieha
Prihlásiť
Utorok
Talentíček 5-6r. B
Začiatočníci
17:00 - 18:00
# Daniela Kasalová
Práve prebieha
Prihlásiť
Streda
Talentíček 5-6r. A
Začiatočníci
17:00 - 18:00
# Viktória Hitková
Práve prebieha
Prihlásiť

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.