Talentíček je intenzívna tanečná prípravka pre deti vo veku 5-6 rokov. Lekcie prebiehajú dvakrát v týždni a kombinujú tanečnú a gymnastickú prípravu.

Talentíček – prípravka nielen pre tanec

Talentíček je v tanečnej škole House of Dance Nitra tanečná prípravka venovaná 5-6 ročným deťom, chlapcom a dievčatám. Tanečný krúžok od 5 rokov je zameraný na rozvoj tanečno-pohybových a rytmických schoplností detí, ktoré môžu deti využiť v tanečných, ale aj iných športových krúžkoch.

Výuka v Talentíček

Výuka prebieha dvakrát do týždňa a kombinuje tanečnú a gymnastickú prípravu. Talentíček, tanečný krúžok od 5 rokov je vhodný pre deti, ktoré tanec a pohyb baví natoľko, že sa mu chcú venovať viac. Deti prejdu v talentíčku rôznymi tanečnými štýlmi, aby si vedeli vybrať ten, ktorý ich baví najviac. Vďaka gymnastickej príprave deti v tanečnej prípravke rozvíjajú svoju flexibilutu, rozsah a celkovú koordináciu.

Cieľ krúžku

Vytvoriť priestor pre deti, ktoré tanec baví a chcú sa mu venovať intenzívnejšie.

Talentíček - tanečná prípravka od 5 rokov - tanečný krúžok

Naše hodnoty

Vedieme deti k vzájomnému porozumeniu, tolerancii, tímovej spolupráci a zdravému sebavedomiu. Tancujeme v menších skupinkách, aby bolo o každé dieťa dobre postarané a malo priestor užiť si lekciu.

Talentíček – tanečná prípravka od 5 rokov v House of Dance Nitra

  • pre deti vo veku 5-6 rokov
  • lekcie 2x týždenne / 60 min.
  • tanečno-gymnastická príprava
  • lektorky s pedagogickým vzdelaním a tanečnými skúsenosťami
  • rôzne tanečné štýly
  • individuálny prístup
  • dve výkonnostné úrovne: začiatočníci a mierne pokročilí

Iné z ponuky

talentíček - tanečná prípravka od 5 rokov - tanečný krúžok

Vystúpenia detí

Tanečnej sezóna vyvrcholí záverečným predstavenie, ktoré sa koná v Divadle Andreja Bagara vždy v júni. Lektorka s deťmi nacvičuje počas roka tématickú choreografiu, ktorá je súčasťou deja Tanečnej rozprávky.

Pripravené kulisy a herci vtiahnu deti do príbehu a na chvíľu vstúpia ako hlavné postavy do rozprávky. Malí tanečníci a tanečníčky si tento deň užívajú naplno a s nadšením o ňom ešte chvíľu rozprávajú.

Na Vianočných večierkoch, ktoré organizujeme v decembri vám deti zatancujú na otvorenej hodine. Lektorka pre vás spraví ukážkovú hodinu, aby ste mali predstavu ako s deťmi počas roka pracujeme. Bežne prítomnosť rodičov na lekciách nieje možná z dôvodu zachovania dostatočnej koncentrácie detí na lektorku.

Ako ďalej po absolvovaní MikyDance?

Po dovŕšení 6 rokov môžu deti pokračovať buď v tanečných krúžkoch a vybrať si z ponuky 6 tanečných štýlov alebo zostať ešte celý 6ty rok v Talentíčku.

Ak absolvujete Talentíček aspoň jeden celý rok, pokračujete vo vybranom tanečnom štýle od 6 rokov v úrovni mierne pokročilí. V prípade, ak absolvujete Talentíček dva roky, pokračujete od 7 rokov vo vybranom tanečnom štýle od úrovne stredne pokročilí.

Prechod do iného krúžku odporúčame v septembri alebo januári.

Zosťanťe v centre diania

Sledujte naše sociálne siete a zosťaňte s nami v centre diania. Nájdete na nich informácie o workshopoch, nových kurzoch, podujatiach, akciách a veľa iného zo života našej tanečnej školy.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať lekciu, ktorá vám vyhovuje a prihlásiť sa online alebo e-mailom na info@houseofdance.sk. Ak ste už tancovali v minulosti napíšte nám e-mail a my pre vás nájdeme vhodné riešenie. Ďalšie informácie o postupe prihlásenia.

Rozvrh

Pondelok
Talentíček 5-6r. A
Začiatočníci
17:00 - 18:00
Sála 2
# Viktória Hitková
Práve prebieha
Prihlásiť
Utorok
Talentíček 5-6r. B
Začiatočníci
17:00 - 18:00
# Sára Čurillová
Práve prebieha
Prihlásiť
Streda
Talentíček 5-6r. A
Začiatočníci
17:00 - 18:00
Sála 2
# Viktória Hitková
Práve prebieha
Prihlásiť
Štvrtok
Talentíček 5-6r. B
Začiatočníci
17:30 - 18:30
# Viktória Hitková
Práve prebieha
Prihlásiť

Záujem o pokročilé krúžky a kurzy? Napíšte nám na info@houseofdance.sk
Návod na prihlásenie nájdete v článku "Ako sa prihlásiť?"