Venčekový tanečný kurz je spravidla ukončený slávnostným venčekovým bálom, na ktorý môžete pozvať svojich rodičov a priateľov. Skladá sa z oficiálnej časti a voľnej zábavy. Na ktorú sa tešíte viac?

Prvý plesový večer

Venčekový bál je slávnostným ukončením venčekového tanečného kurzu. Čaká na vás noblesná atmosféra, obleky a krásne šaty, veľa tanca, „crazy“ súťaží a zábavy. Na venčekovú slávnosť si môžete pozvať svojich rodičov a kamošov, aby videli váš „tanečno-spoločenský“ vstup do „dospeláckeho“ života. Tento večer si určite nenechajú ujsť ani vaši učitelia. 

Slávnostný večer

Slávnostný večer sa nesie v znamení tanečnej súťaže o titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu, ktorá je poprepletaná zábavnými animačnými aktivitami. Chalani predvedú svoje schopnosti v klobúkovom tanci, či v súťaži viazania kravát a dievčatá sa predvedú spoločnou dievčenskou choreografiou na ľudovú nôtu. 

Populárna súťaŽ

Na základe všetkyćh súťaží prebehne študentsky veľmi populárna súťaž o najobľúbenejšiu devu a mládenca ročníka. Každý chlapec odovzdá najobľúbenejšej dievčine náramok z korálok a každé dievča pripne svojmu najobľúbenejšiemu chalanovi venček. Naj pár tvorí dvojica s najvyšším počtom venčekov a náramkov. Ak ocenenie získate práve vy, popularite na vašej škole sa nevyhnete. 

Bonus večera

Počas večera sa môžeš tešiť aj na tanečné umenia vynikajúcich párov, zatancuješ si s rodičmi a všetci spolu sa pred voľnou zábavou naučíme „tanček“, ako malý bonus pre tvojich rodičov. Tí, ktorí už venčekovú slávnosť absolvovali sa vyjašili a zabavili. Väčšina na svoj „prvý tanečný bál“ spomínajú s úsmevom na tvári.

Ak ma tanec začne baviť

Ak vás tanec začne baviť a máte zaújem venovať sa mu aj po skončení prípravy na stužkovú, dajte nám vedieť a my pre vás nájdeme v našej tanečnej škole optimálnu výkonnostnú úroveň. Niektorí vaši rovesníci dnes už aj v tanci súťažia.

Otázky

V prípade ďalšich otázok, cenovej ponuky alebo rezervácie kurzu nás v pokoji kontaktujte na info@houseofdance.sk alebo  +421948202345.

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.