Na venčekovom kurze spojíte príjemné s užitočným. Naučíte sa základy tancov, ktorá využijete na diskotéke, spoločenských akciách, plesoch a latino párty a hlavne sa zabavíte so svojimi spolužiakmi.

Zábava alebo strašiak?

„Smiem prosiť?“ Cítite zvýšený tlak, spotené dlane, máte chuť stratiť sa, alebo zažívate pocit radosti, pokoja a istoty? Tanec je od dávnych čias jedna z najprirodzenejších aktivít na vyjadrenie pozitívnych pocitov. A môže byť aj pre vás! Venčekový tanečný kurz vás pripraví tanečne a zbaví stresu z tanca.

Bez naučenia sa abecedy by ste možno zažívali rovnaké pocity aj pri čítaní textu v škole. Aj tanec sa stačí „len“ naučiť. Ak si osvojíš základy, obavy hneď pominú a ak si tanec nezamiluješ, tak sa s ním určite aspoň skamarátiš.

Atraktivita kurzu

Venčekový tanečný kurz je atraktívny aj tým, že ho absolvujete so svojimi spolužiakmi alebo kamarátmi zo školy. Máme pre vás ešte jednu dobrú správu. Tancovať sa naučíte určite aj vy. So skúseným lektorom je to dokonca aj úplná „zábavička“.

Počas tanečného kurzu sa naučíte základy štandardných tancov (waltz, valčík), ľudových tancov (polka, čardáš) a latino tancov (chacha, salsa). Ako bonus navyše máme pre vás pripravené aj tanečné kreácie, vďaka ktorým sa stanete hviazda diskoték.

Kde tanec využijete?

Venčekový kurz je zostavený tak, aby ste získal dostatočnú tanečnú výbavu na plesy, spoločenské podujatia, latino párty a diskotéky. A ako sa hovorí: „Čo sa za mladi naučíš, v starobe akoby si našiel.“ Tak hor sa do tanca, vyskúšate niečo nové, zabavíte sa s kamošmi a možno si zatancuješ s niekým koho obdivuješ na chodbách školy.

Ak ma tanec začne baviť

Ak vás tanec začne baviť a máte zaújem venovať sa mu aj po skončení prípravy na stužkovú, dajte nám vedieť a my pre vás nájdeme v našej tanečnej škole optimálnu výkonnostnú úroveň. 

Otázky

V prípade ďalšich otázok, cenovej ponuky alebo rezervácii kurzu nás v pokoji kontaktujte na info@houseofdance.sk alebo +421948202345

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.