venujte zážitok
Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.Darčeková poukážka.

Venujte svojim blízkym radosť z pohybu, zábavu a plnohodnotné trávenie voľného času vo forme darčekovej poukážky na tanec alebo cvičenie. Poukážku vybavíte jednoducho online alebo priamo na našej recepcii.

Darčeková poukážka na mieru

Darčeková poukážka sa v našej tanečnej škole prispôsobí vašim očakávaniam. V pestrej ponuke nájdete tanečné lekcie a cvičenia rôznych štýlov s výnimočnými lektormi.

Stačí sa rozhodnúť pre sumu, vybrať si vizuál poukážky a text, ktorý poteší vašich blízkych. Obdarovaná osoba môže vami darovanú sumu flexibilne využiť na celú našu ponuku tanečných kurzov a cvičení a nakombinovať si lekcie podľa svojich očakávaní.

DarČeková poukážka

Naša ponuka

Začiatočnícke kurzy – zápisy Január

Prezrite si našu ponuku tanečných kurzov a cvičení pre začiatočníkov na Január 2023.

Pokročilé kurzy

V prípade záujmu o pokročilé kurzy nás kontaktujte na info@houseofdance.sk, radi vám pomôžeme s výberom výkonnostnej úrovne.

Online aj na recepcii

Poukážku si môžete vyklikať jednoducho online a zaslať ju sebe alebo obdarovanej osobe na e-mail alebo vám ju radi pripravíme priamo na našej recepcii.

Ak nieste fanúšik online riešení alebo nemáte cestu do našej tanečnej školy napíšte nám na info@houseofdance.sk a darčekovú kartu vám zašleme e-mailom alebo poštou.

Darčeková poukážka pre veľkých aj malých

Darček v podobe poukážky na služby v našej tanečnej škole môže dostať dieťa aj dospelí, dokáže sa prispôsobiť presne vašim očakávaniam bez ohľadu na motív.

Deti využijú poukážku na workshopy, sústredenia, individuálne lekcie a podporiť tak svoje napredovanie. Dospelí sa zdokonalia v tanci, zabavia na tanečných lekciách alebo naplnia svoje ciele vďaka cvičeniam.

Prečo naša tanečná škola?

  • široké možnosti pod jednou strechou šetria váš čas
  • vďaka skúseným lektorom napredujete rýchlo a zdravo
  • príjemné priestory
  • profesionálny prístup Back office, vďaka ktorému rýchlo vyriešite vaše požiadavky
  • dostupné parkovanie
  • kaviareň, ktorá spríjemní váš čas čakania

Otázky

V prípade ďalšich otázok nás v pokoji kontaktujte, radi vám pomôžeme.

  • mail: info@houseofdance.sk
  • mobil: 0948202345