Darčeková poukážkaDarčeková poukážka

Darčeková poukážka

Venujte svojim blízkym originálny darček – radosť z pohybu, zábavu a plnohodnotné trávenie voľného času vo forme darčekovej poukážky na tanec alebo cvičenie. Poukážku vybavíte jednoducho online alebo priamo na našej recepcii.

Originálny darček na mieru

Darujte svojim blízkym originálny darček. Darčeková poukážka sa v našej tanečnej škole prispôsobí vašim očakávaniam vďaka pestrej ponuke tanečných lekcií a cvičení rôznych štýlov s výnimočnými lektormi.

Stačí sa rozhodnúť pre sumu, vybrať si vizuál poukážky a text, ktorý poteší vašich blízkych. Obdarovaná osoba môže darovanú sumu flexibilne využiť na celú ponuku tanečných kurzov a cvičení a nakombinovať si lekcie podľa svojich očakávaní.

DarČeková poukážka

Naša ponuka

Začiatočnícke kurzy – zápisy Január

Prezrite si našu ponuku tanečných kurzov a cvičení pre začiatočníkov, ktoré začínajú v Januári 2024.

Pokročilé kurzy

V prípade záujmu o pokročilé kurzy nás kontaktujte na info@houseofdance.sk, radi vám pomôžeme s výberom výkonnostnej úrovne.

Online aj na recepcii

Poukážku si môžete vyklikať jednoducho online a zaslať ju sebe alebo obdarovanej osobe na e-mail alebo vám ju radi pripravíme aj priamo na našej recepcii.

Ak nieste fanúšik online riešení alebo nemáte cestu do našej tanečnej školy napíšte nám na info@houseofdance.sk a darčekovú kartu vám zašleme potom e-mailom alebo poštou.

Darčeková poukážka pre veľkých aj malých

Darček v podobe poukážky na služby v našej tanečnej škole môže dostať dieťa aj dospelí, dokáže sa prispôsobiť presne vašim očakávaniam bez ohľadu na motív.

Deti využijú poukážku na workshopy, sústredenia, individuálne lekcie a podporiť tak svoje napredovanie. Dospelí sa zdokonalia v tanci, zabavia na tanečných lekciách alebo naplnia svoje ciele vďaka cvičeniam.

Prečo naša tanečná škola?

  • široké možnosti pod jednou strechou šetria váš čas
  • vďaka skúseným lektorom napredujete rýchlo a zdravo
  • príjemné priestory
  • profesionálny prístup Back office, vďaka ktorému rýchlo vyriešite vaše požiadavky
  • dostupné parkovanie
  • kaviareň, ktorá spríjemní váš čas čakania

Otázky

V prípade ďalšich otázok nás v pokoji kontaktujte na info@houseofdance.sk alebo 0948202345, radi vám pomôžeme.