Tanečný krúžok pre deti a mládež v tanečnej škole House of Dance Nitra rozvinie talentu vašich detí vďaka širokému výberu tanečných štýlov, skúseným lektorom s výsledkami a individuálnemu prístupu.

Vďaka skúseným lektorom je tanec pre deti v našej tanečnej škole zážitkom. Okrem pravidelných lekcií organizujeme pre ne pravidelne rôzne podujatia, vďaka ktorým sa zabavíme, stretneme sa s priateľmi a rozvinieme svoj talent.

Nenechajte si ujsť

KONKURZ – súťažné skupiny

Naša ponuka

Spoločenské tance 6-16r.

Spoločenské tance v House of Dance Nitra, tanečný krúžok pre deti od 5 rokov. Atraktívna kombinácia štandardných a latinsko-amerických tancov. Rôzne výkonnstné…

Contemporary 6-16r.

Contemporary dance sa dnes stáva veľmi populárnym tanečným štýlom vďaka známym tanečným filmom ako Step up, či medzinárodným TV show ako World…

Hip Hop 6-16r.

Tanečná škola Hip-hop pre deti. V House of Dance Nitra na vás čakajú skvelí lektori, ktorí vás povedú Hip-hopovou kultúrou až po…

Balet 6-16r.

Balet pre deti v tanečnej škole House of Dance Nitra so skúsenými lektorkami s výsledkami, ktoré rozvinú talent vašich detí.

Disco 6-16r.

Disco dance v tanečnej škole House of dance Nitra, tanečný štýl charakteristický trblietavým kostýmom, dynamickou hudbou, výskokmi a roznožkami vo vzduchu.

3 vstupový balík na všetko

Nie ste si istí výberom tanca alebo cvičenia? Vyskúšajte náš 3 vstupový balík na všetko.

Cenník

Balík XS
1 x 60 min. / týždeň
súrodenci 10% zľava
30 €
Balík S
1 x 90 min. / týždeň
súrodenci 10% zľava
35 €
Balík M
2 x 60 min. / týždeň
súrodenci 10% zľava
40 €
*mesačný poplatok zahŕňa náklady na organizáciu lekcií a rezervácií miest v danom krúžku. Nárok na vrátenie 50 % vzniká pri vopred ohlásenej dlhodobej PN viac ako 21 dní.

Užitočné info

#

Forma výuky

Výuka v tanečnej škole House of Dance Nitra priebieha

Skupinové lekcie

Skupinové lekcie prebiehajúce počas týždňa od septembra do júna podľa rozvrhu.

Workshop a podujatia

Deti sa môžu zabaviť s kamarátmi a vytancovať sa do rôznych aktivít, ktoré počas roka pravidelne pripravujeme. Workshopy, Sústredenia, Vianočné vystúpenia, Záverečná tanečná show alebo tanečná súťaz Za hranicou pohybu.

Individuálne lekcie

Veľmi obľúbenou formou vzdelávania v tanci sú individuálne lekcie. Na individuálnych lekciách sa lektor venuje jednej tanečníkovi alebo malej skupinke do 3 tanečníkov. Lekcie sú veľmi efektívne, pretože lektor sa môže prispôsobiť výkonnostnej úrovni a výuku prispôsobiť individuálne na mieru.


#

Postup napredovania

Výber tanečného štýlu

Po absolvovaní tanečnej prípravky alebo v 6 rokoch dieťaťa si môžete vybrať jeden z 5 tanečných štýlov, v ktorom chcete rozvinúť talent vášho dieťaťa. Všetky tanečné štýly nájdete vyššie v sekcii NAŠA PONUKA.

Pre zábavu aj súťažne

V našej tanečnej škole nájdete krúžky, ktoré majú tréningy 1-2x týždenne a ide hlavne o to, aby deti plnohodnotne trávili voľný čas pri pohybovej aktivite s priateľmi. takto sú choreografie a vystúpenia detí.

Venujeme sa aj výchove detí v Tanečnom športe v rôznych štýloch. Vďaka skúseným lektorom dosiahneme dlhodobo vynikajúce výsledky na domácich aj zahraničných súťažiach. Tréningová príprava obsahuje okrem bežných lekcií z workshopov, sústredení a tiež individuálnych lekcií.

Konkurzy na tanečný šport

Každoročne organizujeme konkurzy na ktorých vyberáme tanečníkov a tanečníčky do súťažných skupín.

Reprezentácia

Vrcholovú skupinu v tanečnom športe tvoria naši reprezentanti, ktorí sú finalisti MSR a reprezentujú náš klub a krajinu na ME a MS.

 


#

Výber správneho štýlu je kľúčový

Každý štýl má iný charakter, atmosféru a hudbu. Výber tanečného štýlu považujeme pri rozvoji tanečného talentu detí za veľmi dôležitý . Sme otvorení komunikácii a radi vám s výberom pomôžeme.

Viac informácií o tom, ako funguje tanec pre deti od 6 rokov v tanečnej škole pre deti House of Dance nájdete v našom   BLOGOVOM ČLÁNKU .


#

Prečo naša škola

Niekoľko dôvodov pre našu tanečnú školu pre deti

 • 5 tanečných štýlov pod jednou strechou
 • rôzne výkonnostné úrovne každého štýlu
 • tanec pre zábavu aj tanečný šport so súťažami
 • výnimoční lektori – ľudsky aj odborne
 • individuálny prístup pri rozvoji talentu detí
 • dlhodobo patria naši tanečníci k reprezentantom SR v Tanečnom športe

#

Prihlasovanie

Na tanečné krúžky sa môžete prihlásiť
 • online
 • osobne na recepcii HOD
 • telefonicky PO-PIA 8:00-15:00
 • e-mailom na info@houseofdance.sk

Online prihlasovanie

 • VYTVORTE SI KONTO v rezervnom systéme alebo sa PRIHLÁSTE
 • v sekcii PRÍPR. 4-6r. alebo DETI 6-16r. si vyberte krúžok
 • prihláste sa BEZ ÚHRADY, zaplatíte pri nástupe na recepcii

Zápisy prebiehajú vždy v januári a septembri . V prípade záujmu mimo týchto mesiacov nám napíšete e-mail s požiadavkou.

Do začiatočných krúžkov je možné prihlásiť sa podľa vášho výberu . V prípade  pokročilých krúžkov nám napíšete na info@houseofdance.sk.  Zaradenie do vhodnej výkonnostnej úrovne s vami prejdeme.Tanec vás baví

Máte otázky?
Alebo volajte recepciu: +421 948 202 345