Spoločenské tance v House of Dance Nitra, tanečný krúžok pre deti od 5 rokov. Atraktívna kombinácia štandardných a latinsko-amerických tancov. Rôzne výkonnstné úrovne až po vrcholový šport.

Ak spoločenské tance pre deti v Nitre, tak v tanečnej škole House of Dance. Práve v tomto tanečnom štýle má naša tanečná škola najviac skúseností. Vďaka tímu výborných lektorov sme vychovali niekoľko generácií reprezentantov, finalistov MSR. Využívame metódy Baricchi Institute of Movement, vďaka ktorým si vaše deti tanec zamilujú a napredujú rýchlo, zdravo a efektívne.

Spoločenské tance pre deti - tanečný krúžok - tanečná škola house of dance
3 vstupový balík na všetko

Nie ste si istí výberom tanca alebo cvičenia? Vyskúšajte náš 3 vstupový balík na všetko.

Info o spoločenských tancoch

#

Spoločenské tance v HoD

Spoločenské tance pre deti – tanečný krúžok v House of Dance

 • pre zábavu aj súťažne (tanečný šport)
 • viac ako 20 rokov skúseností v štýle
 • s lektormi so skúsenosťami a výbornými výsledkami
 • rôzne výkonnostné úrovne až po vrcholový šport
 • vhodné aj pre dievčatá bez partnerov
 • naši tanečníci patria dlhodobo k reprezentácii SR

U nás je tanec zážitkom

Počas roka organizujeme pre deti rôzne podujatia a aktivity, ktorých cieľom je ukázať možnosti tanečného vyžitia. Je pre nás dôležité, aby sme s tancom nezostali iba pri krokoch a technike.

Tanec vnímame, ako možnosť na vytváranie priateľstiev, vzťahov osobnostný rozvoj a napredovanie. Je dôležité, aby deti našli miesto, kde radi trávia čas a získavajú správne návyky. Sme miestom, kde deti zabúdajú na sociálne siete a mobily a prežívajú reálne zážitky.

Pre zábavu aj súťažne

Spoločenským tancom sa tanečníci venujú v našej tanečnej škole pre zábavu a tiež súťažne v pároch, alebo v skupinových choreografiách. V súťažnom svete dosahujú naše tanečné páry výborné výsledky a patria dlhodobo k reprezentantom SR, vďaka vysokej odborosti našich interných a externých trénerov.

Klasický štandard a energická latina

Atraktivitu tanečnému krúžku spoločenských tancov pre deti dodáva aj rôznorodý charakter jednotlivých tancov, ktoré pochádzajú z rôznych krajín Európy a Latinskej Ameriky. Každý tanec prináša odlišnú atmosféru, figúry a hudbu. Aj vďaka tomu je tento štýl pre deti veľmi obľúbený.

 


#

Vedeli ste, že?

Krúžok je možné absolvovať aj bez tanečných partnerov. V detských a tínedžerských krúžkoch máme aj čisto dievčenské skupiny, ktoré sa venujú tomuto štýlu formou skupinových choreografií alebo single a dokonca aj súťažne. V dnešnej dobe existujú v spoločenských tancoch aj súťaže pre dievčatá bez partnerov, dokonca už aj majstrovstvá sveta.


#

Lektori s výsledkami

Silnou stránkou spoločenských tancov v našej škole oproti konkurencii sú skúsení a licencovaní tréneri. Hlavným trénerom je známy tanečník, bývalý reprezentant SR v tanečnom športe, tréner 3kv. stupňa a TOP porotca Tomáš Surovec. Medzi trénerskými menami našej školy nájdete aj Maťa Chrena, Simonku Brecíkovú alebo talianskeho trénera Mattea Cicchitty.


#

Ako sa prihlásiť?

Na spoločenské tance pre deti sa môžete prihlásiť

 • online
 • osobne na recepcii HOD
 • telefonicky PO-PIA 8:00-15:00
 • e-mailom na info@houseofdance.sk

Online prihlasovanie

 • VYTVORTE SI KONTO v rezervačnom systéme alebo sa PRIHLÁSTE
 • v sekcii PRÍPR. 4-6r. alebo DETI 6-16r. si vyberte krúžok
 • prihláste sa BEZ ÚHRADY, členské zaplatíte pri nástupe na recepcii

Zápisy prebiehajú vždy v januári a septembri do naplnenia kapacity. V prípade záujmu mimo týchto mesiacov nám napíšte e-mail s požiadavkou.

Do začiatočníckych krúžkov je možné prihlásiť sa podľa vášho výberu. V prípade pokročilých krúžkov nám napíšte na info@houseofdance.sk. Zaradenie do vhodnej výkonnostnej úrovne s vami prejdeme.


Nenechajte si ujsť

Vaše 2% pre tanec v Nitre


Tanec vás baví

Máte otázky?
Alebo volajte recepciu: +421 948 202 345