Tanečná škola House of Dance by Tomáš SurovecTanečná škola House of Dance by Tomáš Surovec

O House of Dance

Zakladateľom je známy tanečník a tréner Tomáš Surovec, ktorí so svojou sestrou Ivanou Surovcovou reprezentovali ako majstri Slovenska v 10 tancoch a exhibíciách na súťažiach doma aj v zahraničí.

01

Po úspešnej tanečnej kariére sa Tomáš dostal do povedomia ako tanečník vďaka tanečnej SHOW Let’s dance kde s Michaelou Čobejovou vyhral a s Peťou Polnišovou skončil druhý.

Tomáš Surovec
Spoločenské tance pre deti - Tanečná škola House of Dance
02

Tomáš vychováva so svojim tímom skúsených lektorov reprezentantov SR nielen v spoločenských tancoch, ale aj v iných tanečných štýloch. Úspešne riadil Akadémiu tanca a po 17 rokoch, otvoril tanečnú školu House of Dance.

03

Jeho cieľ je v tanečnej škole prinášať priestor deťom a dospelým na plnohodnotné trávenie voľného času a rozvoj ich talentu a osobnosti, vďaka tancu a tanečnému športu.

Skúsení tím lektorov

Lektori tanečná škola House of Dance
Silnou stránkou tanečnej školy House of Dance sú výnimoční lektori so skúsenosťami, vďaka ktorým je tanec a pohyb o zábave, zdravom a rýchlom napredovaní.

Tanec a cvičenia

V tanečnej škole House of Dance nájdete rôzne tanečné štýly a cvičenia pod jednou strechou. Je pre nás dôležité, aby ste si mohli vybrať štýl, ktorý vás osloví.

Pravidelné podujatia

V tanečnej škole House of Dance pre vás pravidelne organizujeme rôzne podujatia, vďaka ktorým sa zabávame, užívame si tanec a priateľstvá naplno.

Výsledky

Skvelé výsledky na súťažiach sú v našej tanečnej škole samozrejmosťou.
4

Účastí na ME alebo MS ročne

2

Finalisti MSR v 2 tanečných štýloch

15

Finalisti MSR v tanečnom športe

90

Finálové umiestnenia ročne

35

Víťaztiev ročne

5

Počet reprezentantov

Prečo naša škola?

Priateľskí lektori

Príjemné priestory

Zážitkový koncept vzdelávania

Ústretové riešenie požiadaviek


Tanec vás baví

Rozvíjame sa vďaka Vám
Podporte nás
Váš tím House Of Dance