tanečná súťaž za hranicou pohybu 2023tanečná súťaž za hranicou pohybu 2023

Súťaže

Pravidelné súťaženie je pre rozvoj tanečníka dôležité. Akadémia tanca organizuje každoročne pre svojich súťažných tanečníkov súťaže v rôznych tanečných štýloch.

Za hranicou pohybu

Za hranicou pohybu je trojdňový tanečný festival, na ktorom tanečníci súťažia v rôznych tanečných štýloch. Koná sa vždy druhý májový víkend. Prvý deň je venovaný kategóriam open, show dance a balet, contemporary. Druhý deň sa koná Slovenský pohár a bodovacie súťaže v spoločenských tancoch a tretí deň Mestskú športovú halu v Nitre roztancujú hip-hop, street dance, disco dance a akrobatický rock n roll.

Našim cieľom je priniesť priestor na kvalitné a férové súťaženie vďaka skúsenej a rešpektovanej porote, kvalitnej organizácii, elektornickému sčítavaniu hodnotení a live výsledkom. Na Pribinovom pohári nevyhrávajú iba tanečníci, ale aj choreografi. V každej kategórii porota vyberá najlepšiu choreografiu a choroegraf získava finančnú odmenu.

House of dance cup

Tanečná súťaž, ktorá sa koná vždy v novembri. Je venovaná bodovacím súťažiam v spoločenských tancoch, vďaka ktorým tanečníci získavajú body na postup do vyšších výkonnostnyćh kategórií.

Za hranicou pohybu

Akadémia tanca organizuje aj celosloslovenskú tanečnú súťaž vo freestyle. Zaujímavou kategóriou tejto súťaže je Freestyle all styles, kde „bettlia“ tanečníci rôznych tanečných štýlov.

Battle night

Battle night je súťaž pre komunitu začínajúcich freestylerov, deti a juniorov, po ktorej nasleduje párty. DJ tejto akcie je známy a obľúbený B-boy Maikl Knight.