Rozvrh
Záujem o pokročilé krúžky a kurzy? Napíšte nám na info@houseofdance.sk
Návod na prihlásenie nájdete v článku "Ako sa prihlásiť?"
Pondelok |
Contemporary MP JVK
|
15:30 - 16:30
Mierne pokročilí
|
Kristína Tarbaj Košecká | Prihlásiť |
Hip Hop MP JVK
|
15:30 - 16:30
Sála 5
Mierne pokročilí
|
Marcel Komárňanský | Prihlásiť | |
Contemporary MP DVK
|
16:30 - 17:30
Mierne pokročilí
|
Kristína Tarbaj Košecká | Prihlásiť | |
MiniDance 4r.
|
16:00 - 17:00
Sála 2
Začiatočníci
|
Magdaléna Jakubíková | Prihlásiť | |
Hip Hop SP DVK
|
16:30 - 17:30
Sála 5
Stredne pokročilí
|
Marcel Komárňanský | Prihlásiť | |
Contemporary SP DVK
|
16:30 - 18:00
Stredne pokročilí
|
Prihlásiť | ||
Balet/Contemp. Z 6-9r.
|
16:30 - 17:30
Začiatočníci
|
Prihlásiť | ||
Jóga
|
16:45 - 17:45
Open
|
Kristína Strečková | Prihlásiť | |
Talentíček 5-6r. A
|
17:00 - 18:00
Sála 2
Začiatočníci
|
Viktória Hitková | Prihlásiť | |
Hip Hop MP DVK
|
17:30 - 18:30
Sála 5
Mierne pokročilí
|
Marcel Komárňanský | Prihlásiť | |
Disco MP DVK
|
17:30 - 18:30
Mierne pokročilí
|
Matúš Behan | Prihlásiť | |
Contemporary Z1
|
18:00 - 19:30
Začiatočníci
|
Kristína Strečková | Prihlásiť | |
DanceFit
|
18:30 - 19:30
Open
|
Zuzana Bystrianska | Prihlásiť | |
Kizomba Z1
|
18:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Boris Malec | Prihlásiť | |
Spol. tance Z 15+
|
18:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan | Prihlásiť | |
Svadobná príprava Z
|
19:00 - 20:00
Začiatočníci
|
Magdaléna Pogáňová | Prihlásiť | |
Latino Lady Z1
|
19:30 - 20:30
Začiatočníci
|
Prihlásiť | ||
Spol. tance Z1 Páry
|
19:00 - 20:00
Začiatočníci
|
Magdaléna Pogáňová | Prihlásiť | |
Salsa/Bachata Z1
|
20:00 - 21:00
Začiatočníci
|
Jana Kvantová | Prihlásiť | |
Utorok |
Balet/Contemp. Z 6-9r.
|
16:30 - 17:30
Začiatočníci
|
Prihlásiť | |
Hip Hop MP JVK
|
16:00 - 17:00
Mierne pokročilí
|
Linda Štrbáková | Prihlásiť | |
Spol. tance 5-6r.
|
16:00 - 17:00
Začiatočníci
|
Vanesa Balážová | Prihlásiť | |
Spol. tance MP 5-6r.
|
16:00 - 17:00
Mierne pokročilí
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
MiniDance 4r.
|
16:00 - 17:00
Sála 2
Začiatočníci
|
Erika Pásztorová | Prihlásiť | |
Balet MP DVK
|
16:00 - 17:00
Mierne pokročilí
|
Sára Čurillová | Prihlásiť | |
Balet/Contemp. Z 10-14r.
|
17:30 - 18:30
Začiatočníci
|
Prihlásiť | ||
Hip Hop Z 6-9r.
|
17:00 - 18:00
Začiatočníci
|
Linda Štrbáková | Prihlásiť | |
Spol. tance MP JVK B
|
17:00 - 18:00
Mierne pokročilí
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
Talentíček 5-6r. B
|
17:00 - 18:00
Začiatočníci
|
Sára Čurillová | Prihlásiť | |
Spol. tance Z 6-9r.
|
17:00 - 18:00
Začiatočníci
|
Vanesa Balážová | Prihlásiť | |
MikyDance 5r.
|
17:00 - 18:00
Začiatočníci
|
Erika Pásztorová | Prihlásiť | |
Contemporary Z1
|
18:30 - 19:30
Začiatočníci
|
Ján Šutka | Prihlásiť | |
Power jóga
|
18:00 - 19:00
Open
|
Simona Kšiňanová | Prihlásiť | |
Spol. tance MP JVK A
|
18:00 - 19:00
Mierne pokročilí
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
Power jóga
|
19:00 - 20:00
Open
|
Simona Kšiňanová | Prihlásiť | |
Streda |
Disco Z 10-14r.
|
15:30 - 16:30
Začiatočníci
|
Henrieta Šípošová | Prihlásiť |
Contemporary MP JVK
|
15:30 - 16:30
Mierne pokročilí
|
Kristína Tarbaj Košecká | Prihlásiť | |
Hip Hop MP JVK
|
15:30 - 16:30
Sála 5
Mierne pokročilí
|
Marcel Komárňanský | Prihlásiť | |
Contemporary MP DVK
|
16:30 - 17:30
Mierne pokročilí
|
Kristína Tarbaj Košecká | Prihlásiť | |
Spol. tance Z 10-14r.
|
16:30 - 17:30
Začiatočníci
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
Disco Z 6-9r.
|
16:30 - 17:30
Začiatočníci
|
Henrieta Šípošová | Prihlásiť | |
MiniDance 4r.
|
16:00 - 17:00
Sála 2
Začiatočníci
|
Erika Pásztorová | Prihlásiť | |
Hip Hop SP DVK
|
16:30 - 17:30
Sála 5
Stredne pokročilí
|
Marcel Komárňanský | Prihlásiť | |
Contemporary SP DVK
|
16:30 - 18:00
Stredne pokročilí
|
Prihlásiť | ||
Disco MP DVK
|
17:30 - 18:30
Mierne pokročilí
|
Henrieta Šípošová | Prihlásiť | |
MikyDance 5r.
|
17:00 - 18:00
Začiatočníci
|
Erika Pásztorová | Prihlásiť | |
Talentíček 5-6r. A
|
17:00 - 18:00
Sála 2
Začiatočníci
|
Viktória Hitková | Prihlásiť | |
Balet/Contemp. Z 6-9r.
|
17:30 - 18:30
Začiatočníci
|
Prihlásiť | ||
Hip Hop MP DVK
|
17:30 - 18:30
Sála 5
Mierne pokročilí
|
Marcel Komárňanský | Prihlásiť | |
Latino Lady Z1
|
18:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Tomás Kassai |
Začiatok od 20.03.2024 Prihlásiť sa
|
|
Balet Z1
|
18:45 - 19:45
Začiatočníci
|
Jana Bednáriková |
Začiatok od 20.03.2024 Prihlásiť sa
|
|
Pilates Z, MP
|
18:30 - 19:30
Začiatočníci
|
Miroslava Hincová | Prihlásiť | |
Spol. tance STC
|
20:00 - 21:00
Klub
|
Tomáš Surovec | Prihlásiť | |
Štvrtok |
Mama Fit
|
10:00 - 11:00
Open
|
Zuzana Bystrianska |
Začiatok od 21.03.2024 Prihlásiť sa
|
Hip Hop Z 10-14r.
|
15:30 - 16:30
Začiatočníci
|
Michal Boho | Prihlásiť | |
Balet MP DVK
|
15:30 - 17:00
Mierne pokročilí
|
Sára Čurillová | Prihlásiť | |
MikyDance 5r.
|
16:30 - 17:30
Začiatočníci
|
Viktória Hitková | Prihlásiť | |
Spol. tance MP 5-6r.
|
16:00 - 17:00
Mierne pokročilí
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
Hip Hop Z 6-9r.
|
16:30 - 17:30
Začiatočníci
|
Michal Boho | Prihlásiť | |
MiniDance 4r.
|
16:30 - 17:30
Sála 2
Začiatočníci
|
Magdaléna Jakubíková | Prihlásiť | |
Gymnastická prípr. 4-6r.
|
17:30 - 18:30
Začiatočníci
|
Prihlásiť | ||
Hip Hop MP JVK
|
17:30 - 18:30
Mierne pokročilí
|
Michal Boho | Prihlásiť | |
Spol. tance MP JVK B
|
17:00 - 18:00
Mierne pokročilí
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
MikyDance 5r.
|
17:30 - 18:30
Začiatočníci
|
Viktória Hitková | Prihlásiť | |
Talentíček 5-6r. B
|
17:30 - 18:30
Začiatočníci
|
Viktória Hitková | Prihlásiť | |
Balet/Contemp. Z 10-14r.
|
17:30 - 19:00
Začiatočníci
|
Prihlásiť | ||
Balet 5-6r.
|
17:00 - 18:00
Sála 1
Začiatočníci
|
Sára Čurillová | Prihlásiť | |
Spol. tance MP JVK A
|
18:00 - 19:00
Mierne pokročilí
|
Jana Slezáková | Prihlásiť | |
Spol. tance Z1 Single
|
19:30 - 20:30
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 21.03.2024 Prihlásiť sa
|
|
Power jóga
|
19:00 - 20:00
Open
|
Simona Kšiňanová | Prihlásiť | |
Hip hop Z1
|
20:00 - 21:00
Začiatočníci
|
Michal Boho |
Začiatok od 21.03.2024 Prihlásiť sa
|
|
Piatok |
Disco MP JVK
|
15:30 - 17:00
Mierne pokročilí
|
Henrieta Šípošová | Prihlásiť |
Orientálne tance Z1
|
17:00 - 18:00
Začiatočníci
|
Začiatok od 22.03.2024 Prihlásiť sa
|
||
Sobota |
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
17:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 23.03.2024 Prihlásiť sa
|
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
17:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 27.04.2024 Prihlásiť sa
|
|
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
17:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 25.05.2024 Prihlásiť sa
|
|
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
17:00 - 19:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 22.06.2024 Prihlásiť sa
|
|
Nedeľa |
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
09:00 - 11:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 24.03.2024 Prihlásiť sa
|
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
09:00 - 11:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 28.04.2024 Prihlásiť sa
|
|
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
09:00 - 11:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 26.05.2024 Prihlásiť sa
|
|
Rýchlokurz – Svadobná príprava
|
09:00 - 11:00
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 23.06.2024 Prihlásiť sa
|
|
Svadobná príprava Z
|
18:30 - 19:30
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 24.03.2024 Prihlásiť sa
|
|
Spol. tance Z1 Páry
|
18:30 - 19:30
Začiatočníci
|
Oskar Ivan |
Začiatok od 24.03.2024 Prihlásiť sa
|
Záujem o pokročilé krúžky a kurzy? Napíšte nám na info@houseofdance.sk
Návod na prihlásenie nájdete v článku "Ako sa prihlásiť?"