Cvičenie - skupinové cvičenia - house of dance by Tomas Surovec NitraCvičenie - skupinové cvičenia - house of dance by Tomas Surovec Nitra

Cvičenia

Tomáš Surovec

Cvičenia pre vaše zdravie, silu, kondíciu a zábavu v Nitre. Vyberte si cvičenie z našej širokej ponuky a vyskladajte si svoj FIT program na mieru vďaka flexilnému balíku, s ktorým neprídete o žiadnu lekciu.

Cvičenia pre zdravie a rovnováhu

Máme pre vás skupinové cvičenia v Nitre, ktoré prebiehajú podľa fixného rozvrhu alebo individuálne lekcie, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a časovým možnostiam.

Stačí si vybrať z našej ponuky, prihásiť sa cez rezervačný systém alebo nám jednoducho napísať e-mail a prísť na najbližšiu lekciu.  V prípade, ak sú lekcie obsadené, prihláste sa na čakaciu listinu, budeme vás kontaktovať s možnosťami pre vás.

Máme pre vás komplexnú ponuku cvičení pre vaše zdravie, kondíciu, silu, vytrvalosť alebo zábavu. Stačí si vybrať a nakombinovať váš ideálny týždenný plán. S flexibilný balíkom neprídete o lekcie.

Naša ponuka

Piates - skupinové cvičenie - House of Dance

Skupinové cvičenie

Stačí vedieť, čo chcete a my vám poradíme, ako na to. Využite možnosť tridsať minútovej individuálnej konzultácie. Prejdeme s vami vaše očakávania…


Prečo naša
tanečná škola?

Výnimočné lektorky
Individuálny prístup
Pestrá ponuka
Príjemné prostredie
Máte otázky?
Alebo volajte recepciu: +421 948 202 345