Tanečné kurzy Nitra - tanečná Škola House of DanceTanečné kurzy Nitra - tanečná Škola House of Dance

Tanec dospelí

Tanečné kurzy pre dospelých.

Tanečné kurzy pre dospelých.Tanečné kurzy pre dospelých.Tanečné kurzy pre dospelých.

Vyberte si tanečné kurzy pre dospelých v Nitre podľa chuti a užite si chvíľku pre seba v House of Dance. Ak vás neosloví tanec pre dospelých, máme širokú ponuku cvičení pre zdravie a harmóniu.

Prinášame vám široké možnosti tanečných štýlov s výnimočnými lektormi, vďaka ktorým je tanec a pohyb o zábave, zdravom a rýchlom napredovaní.

V našej tanečnej škole je tanec zážitkom vďaka skvelým lektorom a možnostiam, ktoré vám prinášame. Ak sa vám tanec zapáči, čakajú na vás rôzne podujatia, ktoré si zamilujete.

Flexibilný balík lekcií

Vďaka flexibilnému balíku lekcií už neprídete o žiadnu lekciu. Prispôsobí sa vašim očakávaniam aj časovým možnostiam. Zabudnite na komótne „kurzovné“, užite si balík lekcií, ktorý platí na všetky kurzy a cvičenia z našej ponuky. Viac informácií nájdete aj v našom blogovom článku.

Kurzy podľa vašich očakávaní

V našej ponuke nájdete tanečné kurzy pre PÁRY, jednotlivcov SINGLE a dámy, dievčatá LADY. Je pre nás dôleťité, aby ste si zatancovali aj keď nemáte tanečného partnera.

Skúsobný balík 3 lekcií

Vyskúšajte tanec alebo cvičenie bez rizika. Máme pre vás skúšobný balík 3 lekcií.

Zápisy – tanec pre dospelých Nitra

Zo všetkých kurzov už prebehla prvá lekcia. Na kurzy sa môžete ešte pridať najneskôr v týždni od 25.9.2023 podľa rozvrhu. V prípade záujmu nám napíšte e-mail na info@houseofdance.sk.

Pokročilé kurzy tanca

Ak máte záujem o pokročilé tanečné kurzy napíšte nám na info@houseofdance.sk. Prejdeme spolu možnosti a odporučíme vám optimálne riešenie.

Prečo naša
tanečná škola?

Radosť a zábava
Čas pre seba
Prirodzený pohyb
Zlepšenie
zdravia

Naša ponuka

Tanec dospelí Ak si neviete vybrať vhodný tanečný štýl, vyskúšajte ho. S jedným balíkom lekcií môžete navstíviť všetky tanečné lekcie a cvičenia… Viac info
Doprajte si dobrý pocit z napredovania vďaka individuálnemu prístupu našich lektorov. Na individuálnych lekciách tanca alebo cvičení sa lektor venuje iba vám.… Viac info
V tanečnej škole House of Dance Nitra vám ponúkame niekoľko možností, ako sa môžete tanečne pripraviť, vy aj vaši svadobní hostia a… Viac info

Poplatky

Tanečné kurzy pre dospelých Nitra
* balík platí na všetky kurzy a cvičenia z ponuky. Vyskladajte si svoj FIT program podľa požiadaviek.
Počet lekcií Poplatok za balík/ lekciu Platnosť balíka
1 lekcia
7 €
1 týždeň
3 lekcie
21/7 €
4 týždne
6 lekcií
39/6,50 €
8 týždňov
12 lekcií
69/5,75 €
15 týždňov
All inclusive
50 €
1 mesiac

Tanec vás baví