Späť na Podujatia

HOPE MAIMANE v Nitre – Contemporary Open Class

23.02.2024 - 23.02.2024
Workshopy
HOPE MAIMANE v Nitre- contemporary open class

Nenechajte si újsť výnimočný OPEN CLASS contemporary s HOPE MAIMANE v Nitre. Tento workshop odštartuje sériu workshopov #zijemetancom pre súťažných tanečníkov rôznych štýlov v Nitre.

Hope je výnimočný tanečník, lektor a choreograf, ktorý vedie lekcie po celom svete. Svoju tanečnú kariéru začal ako 18 ročný, keď sa prihlásil na lekcie začiatočníckeho Baletu. Veľký posun v jeho kariére nastal po tom, čo začal robiť sútažné choreografie pre medzinárodné súťaže.

HOPE MAIMANE v Nitre- contemporary open class

V roku 2021 Hope otvoril Hope School of the Arts v Johannesburgu, Severnej Afrike. Jeho cieľom je vychovávať novú generáciu k udržateľnému životu umelca. Je jasné, že len talent nestačí. Po svete je veľa talentovaných umelcov, ktorí nemajú znalosť, ako z ich talentu vybudovať udržateľný život.

Víziou jeho učenia je vybaviť vás najlepším možným spôsobom, aby vaše umenie mohlo prekvitať, mohli ste sa oň oprieť a živilo vás. V roku 2024 má v pláne otvoriť druhú školu v Európe, Prahe.

HOPE MAIMANE v Nitre- contemporary open class

Open class v Nitre

Ak vás životopis a filozofia HOPE inšpirovali, pridajte sa k nám do tanečnej školy House of Dance a absolvujte s nami dve lekcie OPEN CLASSov.

  • 23.2.2024 v piatok
  • 18:00-19:30
  • House of Dance, Výstavná 8, sála 7
  • príspevok 20Eur/osoba/2 lekcie

Prihlášky

V prípade záujmu sa prosím prihláste, aby sme zabezpečili optimálnu kapacitu. V tomto momente máme voľných posledných 12 miest, preto v prípade záujmu s prihlasovaním dlho neváhajte.

Otázky

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na +421948202345 alebo info@houseofdance.sk radi vám pomôžeme!