Späť na Podujatia

KIZOMBA lekcia na vyskúšanie ZADARMO

26.02.2024 - 26.02.2024
Kizomba v tanecnej škole House of Dance Nitra

Uvažujete vyskúšať tanečný štýl KIZOMBA? Dáme vám príležitosť. Skúšobnú lekciu ZADARMO.

Nenechajte si újsť tanec Kizomba s výbornými lektormi Marou a Andrejom v House of Dance. Tento populárny tanečný štýl si môžete vyskúšať v našej tanečnej škole 26.2.2024 na náš účet. Zažite atmosféru tohto romantického tanca spojenú s africkými bubnami.

Kizomba v tanecnej škole House of Dance Nitra

Otvorená lekcia

  • ponelok 26.2.2024 v House of Dance
  • od 18:00-19:00
  • s Marou a Andrejom z KIZOMBA ACADEMY Bratislava

Navyše

Ak sa vám KIZOMBA zapáči a najneskôr jeden deň po skúšobnej lekcii sa prihlásite na kurz, ktorý začína od 11.3.2024, získate od nás 10% zľavu na 6 vstupový balík lekcií.

Kizomba v tanecnej škole House of Dance Nitra

Prihlasovanie

Vyplnením krátkej prihlášky najneskôr do 25.2.2024 alebo do naplnenia kapacity. Pre zabezpečenie optimálnej kapacity vás prosíme o prihlásenie vopred. 

Kapacita je obmedzená na 12 miest, preto s prihlasovaním dlho neváhajte!

LEKTORI

MARA – lektorka KIZOMBA ACADEMY

Svoju prvú kizombu som tancovala, keď som mala 5 rokov. V nedeľu na verande za našim domom v Angole so svojou mamou. Boli u nás všetci susedia, hrala hudba, pilo sa pivo (mne ale nedali ani chlipnúť) a jedolo sa funge.

Odvtedy som sa do kizomby zamilovala. Keď som prišla na Slovensko, vedela som, že tento krásny tanec a kultúru musím ukázať aj tu. V Kizomba Academy chcem v tejto misii pokračovať a ukázať, že kizomba nie sú iba kroky a hudba. Je to životný štýl, kde sa vytvárajú priateľstvá na celý život. — Mara

BORIS – lektor KIZOMBA ACADEMY a House of Dance

Borisova kizomba a semba sú proste super. Tešíme sa, že všetci spoločne s vami posunieme kizombu na Slovensku opäť na ďalšiu úroveň. — Mara,

zdroj KIZOMBA ACADEMY, Bratislava

Otázky

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať +421948202345 alebo info@houseofdance.sk.

Tešíme sa na vás 20.1.2024 v House of Dance!