Späť na Aktuálne pre vás

Zážitkový denný letný tábor v Nitre

21.05.2023
Denné letné tábory Talentárium Tanečný tábor
Animátori na denných táboroch v house of Dance

Tím tanečnej školy House of Dance organizuje už viac ako 15 rokov (predtým Akadémia tanca) zážitkové denné letné tábory v Nitre, v ktorých si deti poriadne užijú leto, zabavia sa a rozvinú svoj nielen tanečný talent.

Z ponuky denných letných táborov si môžete vybrať týždeň plný tanca, rôznych tanečných štýlov s výnimočnými lektormi v TANEČNOM TÁBORE alebo týždeň plný zaujímavých aktivít, vďaka ktorým môžu deti objaviť svoj talent v TALENTÁRIU. Tábory sú vhodné pre deti od 5 do 14 rokov.

Tanečný tábor v House of Dance
Tanečný tábor v House of Dance

Tanečný tábor – denný letný tábor

Na tanečnom tábore sa deti dosýta vytancujú. Deň začíname rozcvičkou v prírode. Doobedie je venované tanečným lekciám. Náš tábor je špeciálny v tom, že si deti zatancujú rôzne tanečné štýly s výbornými a skúsenými lektormi, ktorí sú na daný štýl špecialisti. Vďaka tomu je pre deti tanec zážitkom. Poobedia prinášajú zábavu vďaka animačným hrám, ktoré sú zamerané na rozvoj kreativity, tvorivosti a tímovej spolupráce.

Disco – tanečný tábor- letné denné tábory

Rôzne tanečné štýly

Počas týždňa sa deti naučia choreografie zo 4-5 tanečných štýlov. Okrem tanca si tak vyskúšajú rôzne štýly a zažijú ich na vlastnej koži. Vďaka tomu sa vedia rozhodnúť, či ich tanec baví a ku ktorému tanečnému štýlu inklinujú najviac. 

Pre začiatočníkov aj skúsených tanečníkov

Tábor je venovaný aj skúseným tanečníkom a športovcom. Tí obohatia svoje zručnosti počas leta o iné tanečné štýly, čo pomôže rozvoju ich koordinácie pre štýl alebo šport, ktorému sa venujú.

Talentová show so vzácnymi hosťami

Aktivity tanečného tábora sú nastavené tak, aby mali deti počas leta priestor pre rozvoj talentu a to nielen tanečného. Piatky je na pláne Talentová show, kde miesta v porote obsadzujú vzácny hostia. 

Záverečné vystúpenie pre rodičov

Denný letný tábor je ukončený záverečným vystúpením pre vás, milí rodičia. Na predstavení uvidíte, ako sa deťom počas tábora darilo a dozviete sa určite aj o pikoškách a zážitkoch z tábora, priamo od detí.

Náš cieľ ?

Cieľom našich tanečných táborov je, aby sa deti počas leta zabavili, vytancovali, mali možnosť tanec vyskúšať, objaviť štýl, ktorý ich baví alebo obohatiť svoje skúsenosti o rôzne iné tanečné štýly.

Vďaka tanečným táborom sme našli veľa tanečníkov a tanečníčky, ktoré dnes úspešne reprezentujú našu tanečnú školu na súťažiach doma aj v zahraničí.

Chalanská chvíľka na denných letných táboroch

Talentárium – denný letný tábor

Talentárium je denný letný tábor, kde môžu vaše deti odhaliť svoj skrytý talent. Počas týždňa si vyskúšajú množstvo rôznorodých aktivít, ktoré ich zabavia a zároveň im ukážu možnosti, ako plnohodnotne tráviť svoj voľný čas.

Talentárium je talentové laboratórium. Počas týždňa deťom prinesieme 10 rôznych aktivít z oblasti športu, umenia, tvorenia, profesií tak, aby si ich vyskúšali a  na konci vedeli povedať, ktorá aktivita ich baví najviac. Po skončení denného tábora sa jej môžu ďalej venovať. 

Náš cieľ?

Cieľom Talentária je dostať mladú generáciu počas leta od počítačov a mobilov k športu, umeniu, či prírode. Veríme, že často chýba k objaveniu záľuby a vybudovaniu si vášne k nej iba jeden malý krok a to vyskúšanie.

Zopár dôvodov pre náš denný letný tábor

  • skúsení lektori, špecialisti na daný štýl 
  • obľúbení animátori
  • rozvoj talentu počas leta
  • vždy veľa zábavy a dobrej nálady
  • deti vyskúšajú rôzne tanečne štýly – tanečný tábor
  • deti vyskúšajú rôzne aktivity alebo tanec – talentárium
  • viac ako 15 rokov skúseností

Prihlášky a viac info

Na všetkých turnusoch máme posledné voľné miesta. Turnus B je už plne obsadený. Prihlásiť sa je možné aj na čakaciu listinu. Budeme vás informovať o uvoľnení miesta.

Tešíme sa na vás v lete v House of dance. V prípade otázok nás v pokoji kontaktujte na info@houseofdance.sk alebo +421948202345.