Späť na Aktuálne pre vás

Tanečné nedele so živou hudbou v Nitre

17.02.2024
Tanečné nedele v nitre

Doprajte si zážitok a zatancujte si na živú hudbu v Music a Cafe v Nitre. O hudbu sa postará legendárna skupina Ego Gnoth, tanečný program zabezpečia tanečníci z House of Dance.

Naša tanečná škola vám spolu s Music a Cafe prinášame sériu letných tanečných nedieľ. Našim cieľom je vytvoriť v meste Nitra priestor, kde si môžete schuti zatancovať a zabaviť sa pri živej hudbe.

Tanečné nedele so živou hudbou v Nitre

Kapela Ego Gnoth vám zahrá nielen do tanca známe skladby spoločenských tancov. Štandardné aj latinsko-americké. Priestor Music a Cafe sa zmení na tančiareň, kde bude znieť waltz, valčík, foxtrot, ale aj chacha, samba, či jive.

Pre tanečníkov aj netanečníkov

Podujatie je vhodné pre návštevníkov kurzov spoločenských tancov všetkých úrovní, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá má rada tento štýl hudby. Na tančiarni sa o vás postaráme aj tanečne a v animačných blokoch sa vždy niečo zo základov tanca spolu naučíme, aby nezostala ani jedna noha sedieť za stolom.

Tanečné nedele so živou hudbou v Nitre

Aj pre milovníkov hudby

Pozývame aj všetkých vás, ktorí máte jednoducho radi hudobnú skupinu Ego Gnoth a chcete si pri šálke čaju, kávy či piva vypočuť ich hudobný repertoár.

Program

Na tančiarni môžete očakávať animačné vstupy, ktoré vás zabavia aj naučia. Vaše oko potešia vystúpenia malých aj veľkých tanečníkov z tanečnej školy House of Dance. Slovom bude tančiareň viesť moderátor, ktorý prezradí o tancoch veľa zaujímavostí a pikošky.

Tanečné nedele so živou hudbou v Nitre

Rezervácie

Vzhľadom na veľkosť priestoru Music a Cafe je maximálna kapacita tančiarne obmedzená na 30 miest. V prípade záujmu si preto spravte rezerváciu miesta čím skôr na 0910900899 (Music a Café).

Vstupné

  • 6 Eur/ osoba

Termíny tanečných nedieľ

  • pravidelne každú poslednú nedeľu v mesiaci
  • najbližšie: 28.4.2024, 26.5.2024, 30.6.2024

Tanečné nedele sa konajú v Music a Cafe v Nitre, odporúčame vám prísť na avizovaný začiatok tančiarne, keďže program je vedený. Ak prídete neskôr, v pokoji sa môžete pridať. Tančiareň je vhodná pre páry aj jednotlivcov.

Viac informácii

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na

  • info@houseofdance.sk alebo 0948202345
  • 0910900899

Tešíme sa na zábavu s vami vďaka skvelej hudbe a tancu.