Užite si svadobnú zábavu naplno a všetky obavy z tanca nechajte v pokoji u nás.

Tanec na svadbe môže byť o zábave, radosti, dobrom pocite a príjemnom čase strávenom s vašou polovičkou. Akékoľvek obavy z neho nechajte v pokoji u nás! Svadobná príprava je skupinový kurz venovaný základom tancov, s ktorými sa stretnete na svadbe.

3 vstupový balík na všetko

Nie ste si istí výberom tanca alebo cvičenia? Vyskúšajte náš 3 vstupový balík na všetko.

Cenník

Cena je nastavená individuálne podľa požiadaviek.

Info o svadobnej príprave

1.

Svadobná príprava v HoD

Svadobná príprava v House of Dance

 • kurz, rýchlokurz alebo individuálna lekcia
 • so skúsenými lektori šetríte čas aj peniaze
 • 6 týždňový kurz a rýchlokurz: waltz, valčík, polka, tango
 • 12 týždňový kurz: + čardáš, chacha, foxtrot, jive

Široké možnosti využitia

Základy tancov, ktoré sa na svadobnej príprave naučíte využijete aj na plesoch, spoločenských podujatiach a tancovačkách.

Kurz alebo rýchlokurz

Svadobná príprava prebieha v našej tanečnej škole formou skupinového kurzu. Trvanie kurzu je 6-12 týždňov podľa počtu tancov, ktoré sa chcete naučiť.

Pre vás, ktorí už toľko času namáte prinášame rýchlokurz, ktorý prebieha počas víkendu. V sobotu podvečer a v nedeľu doobeda po 2 lekcie (spolu 4 lekcie).

Ak momentálne v našej ponuke nenájdete rýchlokurz svadobná príprava, napíšte nám na info@houseofdance.sk. Hneď ako sa nazbierajú tri páry rýchokurz pre vás otvoríme, alebo vám odporučíme ďalšie možnosti.

Individuálny prístup

Ak uprednostňujete individuálny prístup alebo vám nevyhovujú časy kurzov a rýchlokurzov v pokoji nás kontaktujte a zarezervujte si individuálne lekcie, ktoré sa prispôsobia vášmu času, tanečnej úrovni a očakávaniam.

TIP pre vás!

V prípade, ak momentálne nemáme k dispozícii tanečný kurz alebo rýchlokurz svadobná príprava, v pokoji siahnite po kurze spoločenských tancov, ktorý je k nemu najbližšie.

Ak zoberiete na víkendový 4 hodinový rýchlokurz vašich priateľov alebo svadobných hostí z rodiny spojíte príjemné s užitočným. Oni si oprášia základy tanca na vašu svadbu a vy sa naučíte základné prvky, z ktorých zostavíme vašu svadobnú choreografiu na mieru. Pre 3 páry vám otvoríme kurz kedykoľvek. Napíšte nám!


2.

Pre koho je kurz vhodný?

Svadobná príprava je vhodná ako tanečná príprava pre svadobných hostí a snúbencom pred svadbou. Odporúčame ju absolvovať aj záujemcom o originálny svadobný tanec na mieru. Vďaka kurzu sa naučíte základy tancov, čo sa prejaví pri stavaní choreografie na mieru nižším potrebným počtom individuálnych lekcií.

Svadobná príprava je vhodná

 • pre svadobných hostí, ktorí sa chcú naučiť alebo zdokonaliť v tanci
 • pre budúcich mladomanželov ako tanečná príprava
 • odporúčame absolvovať, ak máte záujem o svadobný tanec na mieru

3.

Ako sa prihlásiť?

Na kurz svadobnej prípravy pre dospelých sa môžete prihlásiť

 • online prihlásenie
 • osobne na recepcji HOD
 • telefonicky PO-PIA 8:00-15:00
 • e-mailom na info@houseofdance.sk

V prípade,  ak v ponuke svadobnú prípravu nenájdete napíšte nám na info@houseofdance.sk. Nájdeme pre vás optimálne riešenie.


majstri slovenska christián a vanesa - tanečná škola house of dance
Nenechajte si ujsť

Majstri SR z House of Dance Nitra


Tanec vás baví

Máte otázky?
Alebo volajte recepciu: +421 948 202 345