MiniDance je tanečná prípravka pre deti vo veku 4 rokov. Na krúžku sa deti zabavia, vytvoria si pozititívny vzťah k pohybu a začnú rozvíjať svoj talent.

MiniDance je v tanečnej škole House of Dance Nitra tanečná prípravka venovaná 4 ročným deťom, chlapcom a dievčatám. Tanečný krúžok od 4 rokov je zameraný na rozvoj tanečno-pohybových a rytmických schopností detí, ktoré môžu využiť na tanečných, ale aj iných športových krúžkoch.

MiniDance je tanečná prípravka od 4 rokov
3 vstupový balík na všetko

Nie ste si istí výberom tanca alebo cvičenia? Vyskúšajte náš 3 vstupový balík na všetko.

Info o MiniDance 4r.

#

MiniDance 4r. v HoD

Výuka v MiniDance

Výuka prebieha v MiniDance hravou a zábavnou formou tak, aby sa deti zabavili a vytvorili si pozitívny vzťah k tancu a pohybu. Deti v tanečnej prípravke rozvíjajú svoju flexibilitu, koordináciu, orientáciu v priestore a pohybovú pamäť. Postupne zlepšujú správne držanie tela a rytmické cítenie.

Cieľ krúžku

Cieľom krúžku je vytvoriť pozitívny vzťah k pohybu, hudbe a tancu. Po absolvovaní MiniDance viete, či tanec deti chytil a môžete ich potenciálny talent ďalej rozvíjať.

Naše hodnoty

Na tanečnom krúžku od 4 rokov vedieme deti k vzájomnému porozumeniu, tolerancii, tímovej spolupráci a zdravému sebavedomiu. Tancujeme v menších skupinkách, aby bolo o každé dieťa dobre postarané a malo priestor užiť si lekciu.

MiniDance – tanečná prípravka od 4 rokov v House of Dance

 • lekcia: 1xtýždenne/ 60 min.
 • lektorky s pedagogickým vzdelaním a tanečnými skúsenosťami
 • vhodné pre deti, ktoré prešli adaptačným procesom v škôlke
 • v deň nástupu na lekciu má dieťa 4 roky
 • zápisy 2x ročně vždy v septembri a januári
 • prítomnosť rodiča na lekcii monna len na otvorenej hodine


#

Ako ďalej po MiniDance 4r.?

Po dovŕšení 5 rokov deti pokračujú v tanečnej prípravke. Vyberú si MikyDance, Talentíček, Balet 5r. alebo Spoločenské tance 5r.. Prechod do iného krúžku odporúčame v septembri alebo januári.

Od 6 rokov si môžu vybrať jeden z 5 tanečných štýlov, ktoré v House of Dance vyučujeme.

 


#

Vystúpenia detí

Tanečná sezóna vyvrcholí záverečným predstavením v Divadle Andreja Bagara vždy v júni. Lektorka s deťmi nacvičuje počas roka tématickú choreografiu, ktorá je súčasťou deja Tanečnej rozprávky.

Pripravené kulisy a herci vtiahnu deti do príbehu a na chvíľu vstúpia, ako hlavné postavy do rozprávky. Malí tanečníci a tanečníčky si tento deň užívajú naplno a s nadšením o ňom ešte chvíľu rozprávajú.

Počas adventného obdobia organizujeme v našej tanečnej škole Vianočné večierky, na ktorých vám deti zatancujú prvé tanečné choreografie, ktoré si od septembra pripravili.


#

Ako sa prihlásiť?

Na Minidance sa môžete prihlásiť

 • online
 • osobne na recepcii HOD
 • telefonicky PO-PIA 8:00-15:00
 • e-mailom na info@houseofdance.sk

Online prihlasovanie

 • VYTVORTE SI KONTO v rezervačnom systéme alebo sa PRIHLÁSTE
 • v sekcii PRÍPR. 4-6r. alebo DETI 6-16r. si vyberte krúžok
 • prihláste sa BEZ ÚHRADY, členské zaplatíte pri nástupe na recepcii

Zápisy prebiehajú vždy v januári a septembri do naplnenia kapacity. V prípade záujmu mimo týchto mesiacov nám napíšte e-mail s požiadavkou.

Do začiatočníckych krúžkov je možné prihlásiť sa podľa vášho výberu. V prípade pokročilých krúžkov nám napíšte na info@houseofdance.sk. Zaradenie do vhodnej výkonnostnej úrovne s vami prejdeme.


Nenechajte si ujsť

Vaše 2% pre tanec v Nitre


Tanec vás baví

Máte otázky?
Alebo volajte recepciu: +421 948 202 345