Disco dance v tanečnej škole House of dance Nitra, tanečný štýl charakteristický trblietavým kostýmom, dynamickou hudbou, výskokmi a roznožkami vo vzduchu.

Disco dance je populárny tanečný štýl pre deti a mládež v Nitre. Tanečníci sa snažia dávať dôraz a švih na každý prvok. Ak máte veľa energie a šije to s vami pri počutí rýchlej hudby, na lekciách tohto štýlu budete, ako ryba vo vode.

Disco dance - Tanečný krúžok - Tanečná škola House of Dance
3 vstupový balík na všetko

Nie ste si istí výberom tanca alebo cvičenia? Vyskúšajte náš 3 vstupový balík na všetko.

Info o Disco

#

Disco v HoD

Disco dance – tanečný krúžok v House of Dance Nitra


#

Vedeli ste, že?

Mix rôznych tanečných štýlov

Disco je druh tanečného-hudobného žánru, ktorý obsahuje prvky viacerých tanečných štýlov latinsko-americkej hudby, fanku, soulu a popu. Tento hudobný štýl bol najpopulárnejší od druhej polovice do konca 70. rokov 20. storočia, ale aj od tej doby sa jeho popularita niekoľkokrát nakrátko obnovovala.

Tento štýl obsahuje prvky rôznych tanečných štýlov, ktoré sú tancované v rýchlom tempe typickej hudby. Existuje aj disciplína Disco show, kde ide okrem tanca aj o vyjadrenie príbehu choreografie. Tanečník je akoby aj herec.


#

TIP pre teba!

Pri disco dance je potrebné ovládať techniku klasického tanca a gymnastiku, ktoré sú typické pre tento tanečný štýl. Toto všetko pomaly, ale isto zvládnete a dostanete na tréningoch do svojho tela. Stačí, ak sa budete snažiť a chodievať na tréningy pravidelne. Ak chctete vynikať v tomto štýle, určite si k hodinám pridajte gymnastiku alebo balet.


#

Ako sa prihlásiť?

Na disco dance pre deti sa môžete prihlásiť

  • online
  • osobne na recepcii HOD
  • telefonicky PO-PIA 8:00-15:00
  • e-mailom na info@houseofdance.sk

Online prihlasovanie

  • VYTVORTE SI KONTO v rezervačnom systéme alebo sa PRIHLÁSTE
  • v sekcii PRÍPR. 4-6r. alebo DETI 6-16r. si vyberte krúžok
  • prihláste sa BEZ ÚHRADY, členské zaplatíte pri nástupe na recepcii

Zápisy prebiehajú vždy v januári a septembri do naplnenia kapacity. V prípade záujmu mimo týchto mesiacov nám napíšte e-mail s požiadavkou.

Do začiatočníckych krúžkov je možné prihlásiť sa podľa vášho výberu. V prípade pokročilých krúžkov nám napíšte na info@houseofdance.sk. Zaradenie do vhodnej výkonnostnej úrovne s vami prejdeme.


Nenechajte si ujsť

NAJ výsledky sezóny


Tanec vás baví

Máte otázky?
Alebo volajte recepciu: +421 948 202 345