Môj vek

26r.

Sociálne siete

Moja tanečná cesta

Najväčší tanečný medzník a celkovo veľké skúsenosti, ktoré ma obohatili je cestovanie. Cestovanie za tancom. Nemusí to byť zrovna zahraničie, ktoré je finančne náročnejšie, ale stačí cestovanie do druhého okresného mesta.

Vtedy som pochopil a našiel som v tanci skrytú tajomnú komnatu. Je super stretávať sa s ľuďmi s rovnakými záujmami. Preto najväčší medzník pre mňa bolo pochopenie a význam cestovania v tanci.


Vzdelanie

V rámci vzdelávania sa snažím byť stále o krok vpred. Organizujem niekoľko akcií počas roka či už tanečných alebo hudobných, ktoré prinášajú pestrú paletu skúseností. V minulosti som organizoval veľmi úspešný workshopový víkend CHOREO CONNECTION. Zúčastnilo sa počas 5 rokov viac ako 1 500 tanečníkov.

Dôležité je chodiť na akcie nielen ako tanečník ale aj ako divák, aj očný kontakt ťa dokáže inšpirovať a priniesť niečo nové/obohacujúce do tvojho tanečného smerovania. Každý lektor ťa dokáže obohatiť, nezáleží či daný jedinec tancuje alebo netancuje tvoj tanečný štýl, podstatné je, skúsiť a nasať čo najviac podstatných informácií.


Úspechy

Na lektorskej pôde pôsobím cca od roku 2016. Ako lektor som prešiel niekoľkými vekovými zložkami. Aktuálne pôsobím ako vedúci a lektor u nás v MAHHU Bratislava pre všetky vekové zložky a úrovne.

Výsledkov za tie roky je množstvo od majstrovských titulov na domácej pôde až po úspešné umiestnenia v zahraničí. Úspechy sú super, no vo veľa prípadoch aj zbytočné 🙂